W trybie OFFLINE Line 6 Spider V 60 Combo gitarowego

 • Film 1
1 070 zł RRP 1 473 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • 10" niestandardowych głośnik i głośnik wysokotonowy wysokiej częstotliwości daje ostre jasnoś
 • 60-watowe Combo wzmacniacz z zaktualizowane modelowania & pokładzie efektów.
 • Wireless-gotowy do wybrania Line 6 przekaźnik nadajników.
 • 128 presetów spreparowany obejmują kultowego platformy wiertnicze i odcienie klasyczne artysty.
 • USB Audio nagrywanie i odtwarzanie z Mac, PC, Android i iOS

W trybie OFFLINE Line 6 Spider V 60 Combo gitarowego

Line 6 Spider V 60 Combo gitarowego jest wyposażony w system pełny zakres głośnik, który składa się z 60 Watt 10" specjalnie zaprojektowane gitara głośnik i wysokotonowy wysokiej częstotliwości, zapewniając doskonałą wyrazistością, że będzie dźwięk wielki z elektryki, akustyki i muzyki. Wyposażony w wewnętrzny wireless odbiornik, Spider V 60 jest kompatybilny z nadajnikiem G10T przekaźnik (sprzedawany oddzielnie) pozwala wireless wydajność i eliminując potrzebę końcowe kabli. Wybieraj spośród ponad 200 amperów nowo rafinowanej, kabiny i efekty i szybko telefonowania idealnego brzmienia za pomocą proste sterowanie kolorami. Ten uniwersalny wzmacniacz jest pakowany z ponad 100 presetów specjalnie zaprojektowane tym kultowego przyponów, zbudowany przez artystę dźwięki i Line 6 oryginałów, dając natychmiastowy dostęp do szerokiego zakresu profesjonalnie wybierane w dźwięki. Pająk V 60 oferuje również nagrywanie audio USB i odtwarzanie z Mac, PC, Android i iOS urządzenia, a także wbudowany tuner, metronom i rzeczywistym pętle perkusista, co czyni go idealnym dla praktykujących, zacinanie się i również nagrywanie.

Produkt Ref: 79745

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Niestatywardowych głośnik zapewnia dźwięk Superior

60 V pająk ma dodatkową moc jest wyposażony w system pełny zakres głośnik, który składa się z 10" specjalnie zaprojektowane gitara głośnik i głośnik wysokotonowy wysokiej częstotliwości. Ten niestatywardowy głośnik oznacza, że Twój wzmacniacz zabrzmi wielki z elektryki, akustyki i muzyki. System ten innowacyjny głośnik pozwala Ci odtwarzać ulubioną muzykę, a także praktyki gitarę, która jest idealnym miejscem do uprawiania.

Wireless-gotowe

Ten innowacyjny amp jest również jest wyposażony w wewnętrzny wireless odbiornik, który jest zgodny z G10T przekaźnik nadajnik (sprzedawane oddzielnie) Dokonywanie swoje spektakle wireless. To wireless nadajnik eliminuje potrzebę końcowe kabli, które mogą powodować zagrożenia i efekt dźwięku. Nadajnik G10 przekaźnik działa z prawie wszystkich typów gitara, które oferują typowe 1/4" gniazda wyjściowego, który jest używany na większości bierne i active instrumentów. Będzie wireless nigdy nie było to usprawnione lub łatwe!

Szybkie & znane formantów

Jak wiele wzmacniaczy z Line 6, Pająk V 60 oferuje prosty łatwy wobec używać control opcje koloru kodowane control. Ta funkcja jest szczególnie idealny dla ciemnych etapy gdzie oświetlenie jest słabe. Dostosować ustawienia i parametry bezpośrednio na amp przy użyciu tradycyjnych gałki i intuicyjnym interfejsie.

Szeroki wachlarz możliwości tonalnych

60 V pająk pozwala wybrać z ponad 200 amperów nowo rafinowanej, kabiny i efekty w tym komp, Distortion, modulacji, Delay, Pitch/Syth i Reverb. To duży wybór pokładzie efektów eliminuje potrzebę pedały, a zatem sprawia, że Twoje ustawienia czasu wiatr.

Wszystkiego inspirujący dźwięk

Pająk V 60 wyposażony jest w szerokiej gamie artysta presetów, które zostały utworzone przez wielu dzisiejszych najgorętszych gitarzystów, jak również słynnego Rig presetów w oparciu o niesamowitej konfiguracje z legendarnej piosenki i albumy. Ponadto wybór statywardowych ustawień pozwoli Ci osiągnąć classic Line 6 oryginałów, które będzie emitowany w każdy rodzaj muzyki.

Ulepszone ustawienia predefiniowane technologię® Variax Acoustic

V pająk nie tylko brzmi wspaniale z gitar elektrycznych, posiada również zwiększona akustyczna presetów, które mają technologię acoustic Variax®, wydobywając najlepsze jakość brzmienia gitary akustyczne. Wybierane w efekty, takie jak delay i reverb pomoże Ci podjąć średnia akustyczne dźwięku na wyższy poziom. Pająk V zapewnia akustyczny dźwięk z głębię i czystość obrazu, który regularnie wzmacniaczy elektrycznych po prostu nie pasuje, zwiększenie ogólnej Uniwersalny wzmacniacz i eliminując potrzebę stosowania dodatkowych wzmacniaczy.

Wbudowanych dodatków

Mnóstwo dodatkowych funkcji, które odbędą się ćwiczenia i występów na żywo do następnego poziomu, Spider V 60 posiada wbudowany tuner, który zapewnia szybkie i dokładne dopasowanie. Ponadto ten wzmacniacz combo pomaga również zachować swoje riffy w czasie z jego wbudowany metronom i bębniarza loops nagrany przez muzyków pro.

Łączność USB

Kolejna wspaniała cecha, że pająk V 60 ma do zaoferowania, jest to możliwości USB, który pozwala nagrywać dźwięk z Mac, PC, Android i iOS urządzenia. To zarejestrowane wydajności może następnie być udostępniane w mediach społecznościowych (za pośrednictwem telefonu lub komputera), lub miesza się z innych utworów w studiu, możliwości są nieograniczone. Ponadto Spider V pochodzi z wolna muzyki Cubase® LE oprogramowanie do nagrywania, dając Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nagrywanie gitary utworów, a także edytować i mieszać swoje utwory od początku do końca.

Trwała konstrukcja

A przy tym oferuje wszechstronny amp, jego cechy trwała konstrukcja wzmocniona formowane rogi, elastyczny uchwyt i klasyczne grille szary szmatką dla optymalnego przenoszenia. Dzięki lekkiej konstrukcji tylko 21 funtów Spider V 60 jest doskonały wzmacniacz dla praktykujących, zacinanie się i nagrywania.

Funkcje

 • 10" niestatywardowych głośnik wysokotonowy wysokiej częstotliwości zapewnia czystość
 • Wzmacniacz gitarowy 60-watt z zaktualizowane modelowania i efekty
 • Wyposażony w wewnętrzny wireless odbiornik, który jest kompatybilny z nadajnikiem G10T przekaźnik
 • Praktykowanie, zacinanie się i nagrywania
 • Zawiera wbudowany tuner, metronom i perkusista pętle
 • 200 + amp i modele FX dostępne poprzez szybkie i łatwe sterowanie
 • Pełnozakresowe głośniki brzmią świetnie z elektryki, akustyki i muzyka
 • 128 presetów spreparowany obejmują kultowego platformy wiertnicze i odcienie klasyczne artysty
 • Wszystkie dźwięki amp i efekty są łatwo można edytować za pomocą przycisków panelu przedniego
 • USB audio nagrywania i odtwarzania z urządzeń Mac, PC, Android™ i iOS
 • Kompatybilny z Line 6 FBV™ 3 i FBV MKII stóp kontrolerów (sprzedawany oddzielnie)
 • gitarowy 1/4", 1/8" wyjście słuchawkowe, wejście stereo aux 1/8"

Dane techniczne

 • Rozmiar głośnika: 10"
 • Moc: 60 w
 • Wymiary produktu: 9,1" L x 17,4" W x 16,9" H
 • Waga produktu: 20.5 funty
Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.