Puzony

Puzon jest mosiężnym instrumentem najbardziej zauważalne przy użyciu slajdów w przeciwieństwie do zaworów lub klawiszy, aby zmienić wysokość instrumentu. Począwszy od muzyki dawnej jako Sackbut życia, nowoczesne puzon przychodzi w różnych rozmiarach, od małych puzon altowy aż do puzon basowy, z najbardziej popularnym rozmiarem jest tenorem. Niektóre Puzony również pochodzić z wyzwalaczy, które zapewniają większy zakres skoku i pomocy, tuning.

Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne Puzony

Wyświetlono pierwszych 16 produktów

O puzony

Część rodziny mosiądzu, puzon już od ponad 600 lat i jest tylko nowoczesny instrumencie orkiestrowym mosiądzu, który może odtwarzać wszystkie notatki od początku skali chromatycznej. Charakteryzuje się jego teleskopowy slajdów puzon jest powszechnie stosowany w muzyce klasycznej i zostały wykorzystane w kilku kawałkach Mozart i Beethoven.

Znany ze swoich instrumentów muzycznych oferujemy puzony Yamaha na najniższe ceny online. Na Gear4music.com też jesteśmy dumni mogąc zaoferować naszych markowych Gear4music puzony, włącznie z opakowaniami dla początkujących puzon tenorowy. Naszych premii z Coppergate-Rekonstrukcja i Jowisza zakresy są zaprojektowane jako alternatywa, przeznaczony dla postępów graczy puzon. Z tego wyboru i całą gamę akcesoriów puzon mamy wszystko, czego potrzebujesz.