Yamaha YFL411 pośrednie flet Ex Demo

4 885 zł RRP 8 723 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Yamaha pośrednich flet.
 • Stirling srebrny budowlane.
 • Przesunięcie G mechanizm.
 • Zamknięty otwór klucze.
 • Przypadku Yamaha zawarte

Ten opis został przetłumaczony automatycznie z języka angielskiego - Oryginalną wersję zobacz tutaj

Yamaha YFL411 pośrednie flet Ex Demo

Yamaha YFL411 pośrednie flet z otworem zamkniętym kluczy i główka: srebro i ciała jest fantastyczny instrument na pogłębianie muzyków do przyspieszenia od studenta modelu flet. Wyposażony w mechanizm wysunięte G ergonomiczne czuć i zamknięte otwory do tuningu bezpieczeństwa, ten flet jest doskonałym instrumentem dla średnio zaawansowanych i profesjonalnych graczy. Z ta Yamaha instrumentu ma etui i akcesoria.br >
Ten element jest ex salonu wyświetlacz modelu. Tam są lekkie zadrapania i oznak użytkowania wokół obudowy. Oryginalny boks i instrukcji nie są uwzględniane. W przeciwnym razie urządzenie działa jak nowy.

Jest to świetna okazja, aby kupić funkcjonujący produkt w obniżonej cenie, dostarczane z roczną gwarancją.

Oprogramowanie z oryginalny nowy produkt może zostały zarejestrowane lub mogą nie zostać uwzględnione.

Produkt Ref: 41257

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Główka: srebro i ciała

Yamaha flety pośrednich pochodzą z srebro ciała i headjoints CY, które dają cieplej i bogaty dźwięk. Stożek pochodni Pokój Dwuosobowy i otwór unikalne embouchure podcięte projekt doskonałą reakcję i ciepłe, bogaty dźwięk, główka: CY pomaga szybko nauczyć się produkują piękny dźwięk dla początkujących. Bardziej zaawansowani gracze docenią jej nawet, szybkie odpowiedzi we wszystkich rejestrach.

Wspaniały Keywork standardowe

Yamaha unikalne śruby odporność płytek pozwalają sprawnego dostosowania przy jednoczesnym zapobieganiu stopniowe Poluzowanie śruby, a pozycjonowanie śruby został zmieniony dla łatwiejszego dostępu. Kluczowe stanowiska zostały pogrubione i przebudowany w celu zwiększenia wytrzymałości i siły, aby utrzymać pręt dokładne wyrównanie i Yamaha unikalne footjoint Wyrównanie znaków ułatwienia prawidłowego montażu przez młodych graczy. Wszystkie najważniejsze kształty i rozmieszczenie zostały ergonomicznie zaprojektowane komfortowe, naturalne uczucie wydajność. Są one montowane ręcznie i dostosowane doskonały dotknąć i równowagi.

Instrument ex-Demo

Należy pamiętać, że ten flet Yamaha jest instrumentem ex pokaz. Chociaż istnieje kilka drobnych zadrapań, które mogą być postrzegane w świetle, instrumentu gra całkowicie nowe i obejmuje sprawy i akcesoria. To świetna okazja, aby kupić prawie nowy instrument za ułamek ceny.

Funkcje/dane techniczne

 • Podstawowe rodzaje: Klucze zamknięty otwór
 • Klucz systemu: Offset G
 • Toneholes: Wystrunynąć & zwinięte
 • Ciała i Footjoint materiał: Srebro (niklowana)
 • Klawisz materiał: Srebro (niklowana)
 • Główka: materiał: Srebro (niklowana)