Yanagisawa A991 saksofon altowy, złoty lakier - Ex Demo

9 806 zł RRP 15 624 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Ex demonstracji saksofon

Yanagisawa A991 saksofon altowy, złoty lakier - Ex Demo

Ten profesjonalny Yanagisawa A-991 oferuje instrument, ktory porownuje i przewyższa wiele innych saksofon najwyższego poziomu na sprzedaż. Złotym lakierem klasyczne wykończenie umieszczone na korpus z mosiądzu dźwiękow tego instrumentu i czuje się świetnie. Klucz pełni regulowane z przodu F w połączeniu, poprawy powiązań w tabeli kluczy i wzmocnione mechanizmy zapewniają silne i trwałe instrument, ktory jest ergonomiczne i wygodne w użyciu.

Produkt Ref: 42932

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Profesjonalne mechanizmy

Yanagisawa A991 oferuje wiele funkcji, które sprawiają, że saksofon, który daje wyniki wzniosłe. Regulowana F klucz pozwala na więcej zakres i elastyczność w zakresach altissimo. Lewej tabela powiązanie na saksofon Yanagisawa oferuje komfort bezkompromisowa, wodzik mechanizm między klawisz C# i B i huśtawka powiązania między C# i klawisza Bb. Pozwala to na szybsze i bardziej płynne techniki.

Trudny i ciężki obowiązek budowy

Yanagisawa A991 zawiera zintegrowany budowlanych żebra po, który głównie oferuje dużo więcej siły do instrumentu należy instrumentu kiedykolwiek przypadkowo usunięte lub zapukał. Korzyść z tego jest również rezonans dodane klasy średniej, który daje lepszej głębi akustyczne i projekcji. Oprócz tego dłoni klucz zbrojenia płyty znajduje się w projekt instrumentu, który również znacznie wzmacnia instrumentu. Pomiędzy ciałem i dzwon instrumentu jest klamra punkt tri, które nie tylko wzmacnia instrumentu, ale również daje więcej energii do fortissimo zakresów.

Profesjonalne klocki i sprężyny typu Superior

Na ten instrument jedne z najlepszych materiałów są używane aby upewnić się, że akcja jest tylko w prawo. Niebieskie sprężyny ze stali zostały wykorzystane na pads do zapewnienia szybkiej akcji, ale wygodne ilość alkoholu. Pozwala to szybciej przejść do odtwarzania z łatwością. Oprócz tego, hermetyczne wodoodporny pads są wykorzystywane do zapewnienia, że będzie to całkowicie wyciek, Darmowe i długotrwałe.

Szlif

Na to A-991 złoty lakier został dodany na instrumencie dętym ciała aby zapewnić czyste i potężny dźwięk. Grawerowanie dodaje wykończenie z instrumentem patrząc fantastyczne. Oprócz tego prawdziwy matka perła klucze i przyciski zostały dodane mechanizmów w celu stworzenia instrumentu atrakcyjny i wielkie uczucie.

Wszystko, czego potrzebujesz

Ostatnio, instrumentu także przyjechał rezygnować skóry związana futerałe, który pozwala instrument może zostać przetransportowany do próby i koncerty i bezpiecznie. Również zawarte w tym pakiecie saksofon jest oszustem, ustnik, podwiązanie i trzciny, pozwala się gra, jak szybko otrzymasz instrumentu.

Ex wyświetlanie Instrument

Należy pamiętać, że ten saksofon Yanagisawa jest ex pokaz saksofon, który był używany w naszym salonie York. Mimo że istnieją niewielkie zarysowania do ciała, reszta instrumentu jest zupełnie jak nowe, tym statywardowe 1 rok gwarancji. Obejmuje również wszystkie akcesoria, które pochodzą z pakietu jako statyward.

Jest to doskonała okazja do zakupu, pewien pełno działanie saksofon Yanagisawa w fantastycznej cenie.

Funkcje/dane techniczne

 • Ciało materiał: mosiądz
 • Ciało wykończenie: Złoty lakier
 • Przednie F klucz: regulowane
 • Sprężyny: niebieski igły ze stali
 • Klocki: wodoodporny
 • Klucz: Eb (Alto)

Akcesoria w zestawie

 • Przypadku: skóra bezczelne kłamstwo futerałe
 • Crook: włączone
 • Ustnik: włączone, ebonitu
 • Ligatury: włączone
 • Reed: włączone