ROLIM Seaboard GRAND

Gear4music.com

ROLI Seaboard GRAND Stage jest rewolucyjny syntezator, która zatrudnia tradycyjnych grywalność fortepian lub klawiatury ale ma 61 klawiszy dotykowych i miękki silikon daje możliwość zmiany dźwięku, Wysokość i slajdów notatki w końcówki palców. Klawisze na to czuć synth, w przeciwieństwie do innych kluczowy instrument wcześniej grałem i zapewniają potencjał dla ultimate wyrażenie. Wyświetl wszystkie informacje


ROLIM Seaboard GRAND

loading Brak wyników dla zgodnych z szukaną frazą

ROLIM Seaboard GRAND

ROLIM Seaboard GRAND Stage jest rewolucja w ekspresyjny klawiatury gry. W przeciwieństwie do tradycyjnych klawiatur i pianina, które zawiera Seaboard GRAND keywaves miękką i dotykowy krzemu, które mogą być odtwarzane jak klawiatura, ale również wyposażone są w technologię czujnika, który pozwala ty wobec dodać unikatowy kwitnie wibracji i pitchbend bez użycia koła modulacji.

ROLIM Seaboard także przyjechał rezygnować rewolucyjny programów syntezatorów równika i skład syntezator FXpanison pakiet, zarówno mających ogromne biblioteki gotowych brzmień obu tych mogą być stosowane jako samodzielne aplikacje, a także VST, AU, RTAS i AAX formaty.