Skrzypce

Nasz asortyment skrzypiec posiada szeroki zakres markowy, cenowy i rozmiarowy. Na stanie posiadamy wiele skrzypiec czołowych producentów takich jak Yamaha , Stagg oraz naszą własną popularną produkcję skrzypiec Gear4music . Pracujemy nieustannie nad rozwojem i udoskonalaniem naszych skrzypiec, które są dostępne po bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu staliśmy się jedym z czołowych detalistów skrzypiec w Europie.

Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne skrzypiec

Wyświetlono pierwszych 30 produktów

Informacje o skrzypcach

Historia skrzypce:

Chociaż starożytne pochodzenie skrzypiec, zdobyli większość ich nowoczesne cechy od Luthiers w XVI wieku Włochy, gdzie przyrząd został viol, raczej niż dzisiejsze skrzypce. Dopiero w okresie baroku, że skrzypce zaczęły kwitnąć z przestrzegane kompozytorów takich jak Johann Sebastian Bach przy użyciu skrzypiec w wielu swoich kompozycji i Antonio Vivaldi. Od tego czasu skrzypce zyskał dużo miłości i szacunku z całego świata zarówno jako instrument solo i koncert. Skrzypiec grane są teraz przez muzyków w szeroki zakres gatunków muzycznych tym klasyka, jazz i folk.

Skrzypce to 4 strunowy instrument muzyczny akustyczne, który grał z kokardą. To kieruje się ciąg rodziny instrumentów, który posiada również, altówkę, wiolonczelę i kontrabas. Dźwięk jest zazwyczaj generowane przez za pomocą łuku, który składa się z kijem, wyposażony w pasek włosów konia. Chociaż istnieje wiele innych technik, takich jak pizzicato (wyrywanie smyczki) do nazwy, jeden, łuk (lub arco) jest najczęstszym sposobem gry na instrumencie. Kalafonia jest wcierać łuk włosy, aby zapewnić jego ścieŜek całej Struny do skrzypiec i utworzyć niezbędne rezonansu.

Wybór odpowiedniego rozmiaru skrzypce ma kluczowe znaczenie dla komfortowej gry. Najlepszym sposobem, aby zmierzyć to będzie trzymać rękę się prosto i zmierzyć odległość od szyi do nadgarstka.