Interfejsy audio

Twórz wysokiej jakości nagrania. Interfejsy audio pozwolą tobie na nagrywanie instrumentów, wokalu oraz syntezatorów na komputer, dostarczając wszystkich koniecznych łączy do mikrofonów, instrumentów i syntezatorów. Zakup swój własny interfejs audio w Gear4music, a otrzymasz w pakiecie 2-letnią gwarancję na zakupione produkty oraz 30-dniowe prawo zwrotu pieniędzy.

Posiadamy szeroki asortyment interfejsów oraz kart dźwiękowych od marek takich jak PreSonus oraz Audient wraz z kartami DSP, interfejsami iPhone/iPad i nie tylko. Typ gniazda wejściowegp jest zależny od interfejsu, tak więc możesz wybrać taki, który najbardziej odpowiada twoim potrzebom. Wybierz swój typ łącza poniżej, lub kliknij tutaj, aby wyświetlić marki interfejsów audio.

Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne interfejsy audio

Informacje o interfejsach audio

Niezależnie od tego czy zamierzasz nagrać gitarę czy też keyboard, najlepszym sposobem na podłączenie do twojego komputera i tworzenie ścieżek jest użycie interfejsu audio.

USB, Thunderbolt oraz Firewire to typy połączeń audio interfejsów, oferujące różne możliwości nagrywającemu artyście czy też producentowi. W zależności od oczekiwań stawianych interfejsowi, dostępne są różne opcje w różnych zakresach cenowych na naszych stronach Gear4music z audio interfejsami.

Pod względem łączności audio interfejsów, USB jest najbardziej popularnym złączem zarówno dla PC jak i Mac. Łącze Firewire jest kolejnym najszybszym łączem zaraz po USB, a na kolejnym miejscu plasuje się Thunderbolt 3, które jest najszybszym typem połaczenia dla audio interfejsów. Thunderbolt 3 używa łącza ''USB Type-C", które wygląda identycznie jak łącze USB Type-C, ale działa tylko jeśli jest podłączone do dedykowanego portu Thunderbolt 3.