Deluxe taboret fortepian marki Gear4music - prawie nowe

234 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Deluxe taboret fortepian marki Gear4music.
  • Czarne wykończenie pasuje do większości ciemny pianina.
  • Regulacja wysokości.
  • Komfortowe a jednocześnie trwałe

Deluxe taboret fortepian marki Gear4music - prawie nowe

Ten wysokiej jakości, tradycyjne taboret fortepian jest wysokość regulowany, pozwala znaleźć dokładnie prawo stanowisko do obsługi gry postawy pionowej, grand lub cyfrowy fortepian lub klawiatury.

Produkt Ref: 50941

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Dostarczone z płaskim pakowane, ten Gear4music taboret fortepian jest łatwo montowane w strunyu kilku minut. Mocne, solidne stołek atrakcyjne wykończenie czarny, to szczególnie nadaje się do użytku z ciemny palisander, polerowanego hebanu lub czarny satyna pianina. Alternatywnie, to jest również dostępne jako taboret fortepian palisander.

Regulowana wysokość pozwala znaleźć najbardziej wygodnej pozycji na własną grę i może być szczególnie przydatne w futerał mniejszych lub wielu użytkowników.

Skóra efekt góry jest firma, dokładnie to, czego potrzebujesz, aby grać na fortepianie z poprawną technikę, komfortowo. Gear4music deluxe taboret fortepian jest trwałe, dobrze zrobiony jeszcze tanie w porównaniu do większości innych na rynku. Jest to dobry wybór dla każdego kto szuka praktycznych, przyjazny i atrakcyjny taboret fortepian użytkownika.

Ten fortepian stołek jest również dostępne w modelu z schowek dodatkowych pod - Deluxe fortepian stołek z magazynu.

Funkcje & Specyfikacja

  • Grubość gąbki: 2 cm
  • Powierzchni materiału: Skórzane
  • Wykończenie: Czarny
  • Regulowana wysokość: 18,5"- 21"

Gear4music - rewolucja w konkurencyjnych cenach, wysokiej jakości instrumentów muzycznych i sprzętu.

Gear4music połączyły się z jednych z najlepszych producentów z całego świata do opracowania własnych linii sprzęt muzyczny. Naszym celem jest zapewnienie klientom szeroki wybór wysokiej jakości, niedrogie instrumentów muzycznych.

Za pomocą nasze wieloletnie doświadczenie zbiorowe stworzyliśmy szeroką gamę instrumentów i sprzętu w tym zestawów perkusyjnych, akustyczne i elektryczne gitary, drewnianych, mosiądzu, instrumenty smyczkowe i systemy głośnikowe. Jesteśmy dumni mogąc zaoferować te naszym klientom obok setki innych znanych marek. Współpracując z naszą starannie wybranych producentów, postaramy się przedstawić wiarygodne, wielki brzmienia instrumentów w cenie, która jest dostępna dla wszystkich. Nasz sprzęt muzyczny się jednakowe statywardy które można oczekiwać od innych cenionych marek - to jest kopii zapasowej przez naszych statywardowych 30 dni Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Gear4music produkty są wytwarzane w sposób etyczny i odpowiedzialny do oczekiwań opiekuńczego świata.

 

Uwaga: ten przedmiot został zwrócony niechciane przez klienta. Scuffed jest oryginalne pudełko i wszystkie są łamane. W przeciwnym razie jednostka sama wygląda i działa jak nowy i została tylko używane kilka razy.

Jest to świetna okazja, aby kupić funkcjonujący produkt w obniżonej cenie, dostarczane z roczną gwarancją.