Fortepian profesjonalny etap OFFLINE Roland V-fortepian

  • Film 1
24 212 zł RRP 25 961 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Rewolucyjny życia fortepian Core.
  • Nigdy słyszał futurystyczny hybrydowy pianina.
  • 88-Uwaga PHA-III kości słoniowej czuć klawiatury z migracji.
  • Jeden unikalny rodzaj instrumentu

Fortepian profesjonalny etap OFFLINE Roland V-fortepian

Następny rozdział w Roland V dziedzictwo, V-pianino - fortepian rewolucyjnej etapie zawodowych. Wyrzucić wszystkich wystrunyając jakie cyfrowe pianino był i jest. Instrument ten zmienia wszystko.

Wzywają specjalistów, Roland o dalsze informacje: 0843 155 0500

Produkt Ref: 27077

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis
Łamanie barier

Etapie profesjonalne pianino szybuje nad ograniczeń przeszłości technologii z podstawą fortepian rewolucyjny życia, dzięki czemu każdy dźwięk i rozwijać się naturalnie, bez problemu i idealnie bez konieczności próbek. Z V-fortepian, to nie prędkość przełączania i zapewnia gładkie, naturalnego rozpadu, który musi być wysłuchany do wierzenia.

Kliknij na link poniżej, aby obejrzeć szczegółowe broszury na Roland V-fortepian.

Tworzenie kolekcji Dream

Z V-fortepian można wybrać z pięknie zdobione rocznika-fortepian ustawień lub tworzenia kolekcji własnych marzeń. Różne twardości filce wirtualnych młot. Eksperymentować z egzotycznych struny konfiguracji i strojenia. Umieścić światowej sławy wielkiego pod ręką lub gry na fortepianie futurystyczny, który ma nigdy nie słyszałem.

Nowa klawiatura PHA-III kości słoniowej czuć

Nawet najbardziej wymagających pianista z pewnością docenią V-fortepian klawiatura PHA-III Ivory Feel z migracji. Technologia ta zaawansowana klawiatura odtwarza rzeczywiste czuję kości słoniowej do naturalnych kluczy i heban dla śruty i zapewnia prawdziwy fortepian touch i odpowiedzi. Nawet subtelne kliknij czuć zwolnieniu młota z klucza (migracji) jest przedstawiony.

Przyjazny złożoność

Zaawansowanych technologii nie musi równać się wysokiej złożoności do pianista. Z panelu sterowania czyste i logicznie zaprojektowanemu interfejsowi V-fortepian jest niezwykle szybki i łatwy w obsłudze. Nawet głęboko na poziomie edycji jest łatwe dostępu i zrozumieć. Będziesz dostosowywania i tworzenia nowych dźwięków w strunyu kilku minut.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.