PŁYTY Kurzweil PC3 LE7 wydajność kontrolera klawiatury

3 749 zł RRP 7 026 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Kurzweil PC3 LE7 wydajności kontroler klawiatury.
 • 200 Nowe programy szczególnie rozwinięte.
 • Amazing jakość dźwięku & wydajności Control.
 • Dostosować swoje własne parametry dźwięku.

PŁYTY Kurzweil PC3 LE7 wydajność kontrolera klawiatury

Best dźwięków, Najlepszy Features, ceny prawo - pierwszy rzeczy pierwszy - Fantastyczna dźwięki, niezawodnej wydajności, wyrazistość muzyczne, łatwość użycia; Oto czynności, które uważamy, mają zasadnicze znaczenie dla projektu instrumentu klawiatury po przystępnych cenach. Kurzweil przez PC3LE7 łączy niesamowite jakość dźwięku i wydajności sterujące naszych ogromnie udane PC3 nowego interfejsu użytkownika usprawnione, inteligentne, zapewniając interaktywną pracę, którą jest powiązana Pobudzanie kreatywności.

Produkt Ref: 19318

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Jest dźwięk:

Pod wystrunyem PC3LE oferuje tę samą technologię przełomowe żeton, która dokonała PC3 najbardziej talked o klawiaturze w ostatnich latach. Dołączono wszystkie dźwięki PC3 - słynny Kurzweil fortepian, archiwalne fortepiany elektrycznych, Clavinets i Mellotrons, wspaniałą kolekcje Orchestral i struny, atrakcyjnych VA wirtualnego analogowy syntezator, KB3 organyów, realistyczne – gitara basowa, perkusja, gitara, instrumenty perkusyjne i rogi, General MIDI oraz prawie 200 nowych programów opracowanych specjalnie dla LE; nad 1050 programy we wszystkich. Mamy już improved method for poruszanie się takie masowe zestaw dźwięku; programy w LE można przeglądać i wybrane z nowym zestawem kategorii przycisków. Wybierz "Prowadzi" i zostanie wyświetlona lista wszystkich, których syntezator prowadzi w maszynie, zgrupowane. Samo odnosi się do pozostałych kategorii 20, wszystko z syntezator basowy do Mallets do gitary.

Te programy korzystać z silnika syntezy V.A.S.T., wykorzystując próbki pristine sparowanego z szczegółowego programu dosłownie setki parametrów syntezator i efekty. Czy jest kalafonii instrument smyczkowy półpłaskie, rezonansowych harmoniczne fortepian zasuwy pedału, lub thumps i Kix elektromechaniczne klawiatury, usprawniliśmy Sporządzono nasza praca domowa i pod warunkiem, poziom szczegółowości i realizmu, który może być znalezione jedynie w Kurzweil. Co oznacza, że można skoncentrować się na ważne interesy making music.

PC3LE7 jest dostarczany łańcuchami skutki na pokładzie ponad 700 do wyboru, wszystko w czasie rzeczywistym kontrolerów przypisane do odpowiednich parametrów. Światowej klasy reverbs, które rozpad na pełną ciszy, ciepłe, klasyczne rakietach phasers, flangers i riffami i nagrywania, nasycony zakłóceń, powinieneś/powinnaś wszystko, czego potrzebujesz dokonać muzyki dźwięku jak szkło polerowane, gotowego produktu od początku. Architektura PC3LE7 zawiera maksymalnie 10 wstawić efekty, które mogą być rozpowszechniane wśród 10 kanałów, z dostępnych pomocnicze efektów, jak również.

Interaktywne:

W PC3 Kurzweil wprowadzić funkcję "INFO", miękkie przycisk press, który pozwala użytkownikowi oglądanie, które kontrolery zostały przypisane do parametrów w ramach programu. Dla LE zrobiliśmy to do następnego poziomu z interfejsem użytkownika interakcyjnego, który komunikuje się bezpośrednio z Tobą zawsze, gdy przenosisz czasie rzeczywistym kontrolera. Włączanie gałki, naciśnij przycisk lub Przenieś koło i LE ekranie wyświetli kontroler, jego wartość czasu rzeczywistego i parametr porażeniu. Przykładem byłby przenoszenie modwheel na program organyy - będzie wyglądał następująco: „Modwheel 79 zakłócenia Drive". System ten nigdy nie dzieli - łańcuchów efekt można zmienić swobodnie i wszystkie te informacje o pozostaje nienaruszona, zaktualizowano, aby podać nowe łańcucha, które zostały wybrane. Ponadto te informacje o przesłaniu bezproblemowo do instalacji w trybie - widać, niezależnie od kontrolerów zostały przypisane do programów użytych w dowolnej strefie instalacji.

Dostosowywanie dźwięku:

Wolą spędź czas odtwarzania nad dźwięk programowanie? Pomyśl o LE jako wersja zadanych ustawień gracz PC3 oryginalnego. Wszystkie dźwięk, nie głęboko programowania konieczne.

W tym samym czasie Kurzweil chciał dać użytkownikom jak najszybszy, najprostszy sposób dostosować dźwięki PC3LE do poszczególnych smaków i potrzeb. Wstępnie w danym programie lub skutki łańcucha, wybierz odpowiednie parametry mają zostały przypisane kontrolerów czasu rzeczywistego dla łatwego dostępu. Przenieść kontrolera i kliknij przycisk Zapisz - nie menu, żadnych stron z parametrami endless - i można uzyskać jeden Dotyk dostosowywania dźwięku.

Ponadto Kurzweil zrozumieć, że ważne jest elastyczność, jeśli chodzi o dostosowywania dźwięku. Wyłączyć filtr częstotliwości kontroli na gałki? Wolą mieć przypisane do modwheel? Nie ma sprawy. Strona parametrów umożliwia przyłączają dowolny kontroler do dostępne * parametr. Bankowi użytkownika z ponad 1000 Identyfikatora gniazda można zapisać niestandardowe dźwięki.

* dostępne parametry są wstępnie ustalone i różnić zależnie od programu

Różne perkusista:

Z PC3LE7 Kurzweil są wprowadzające nowy zestaw dynamiczny kontrolerów fizyczne - 8 podświetleniem, wkładki zależne od prędkość bębna, używane do wyzwalania dźwięki, sekwencje, chords i arpeggiations. Każdy program w komputerze ma zestawu perkusyjnego przypisane do podkładki, więc zawsze będziesz miał dostęp do torów rytmiczna, kiedy są potrzebne. Jako bonus zawarliśmy zestaw ponad 100 nowe programy bębna, z zestawami akustyczna pędzla, slammin' zestawy rocka i szereg silnie dokonane techno/elektronicznych Kit, oprócz 24 istniejące zestawy z PC3. Podobnie, jak zadalibyśmy ogromne wysiłki na upewnienie się, że nasze działania klawiatury uważa porządku, wkładki bębna zostały wykonane z dokładnością i opieki, z największą uwagę poświęcić jak czują podczas odtwarzania. Mimo wszystko to instrument muzyczny, a nie tylko mały kawałek technologii.

Everything Else można oczekiwać...

Które LE nowe funkcje są kilka starych znanych Kurzweil Ulubione; Konfiguracja trybu, trybu szybkiego dostępu i tryb Song, wszystkie pobierane bezpośrednio z PC3.

Tryb instalacji umożliwia LE do działania jako Zaawansowany kontroler MIDI, jak również dostarczenie 16 arpeggiators równoczesnych, niezależne, pełni programowalne, z fabryki i wzorców użytkownika. Tego każdy instalacji może mieć maksymalnie 16 jednoczesne riffy - sekwencji, które może zostać wyzwolone przez przyciski, bęben wkładki lub uwagi na klawiaturze. Podczas instalacji w trybie, z maksymalnie 16 stref z jej własnego programu, jest nadal są tak wydajne jak kiedykolwiek, dodaliśmy przycisk Rozdziel/warstwę do tworzenia prostych konfiguracje szybki i łatwy.

Trybu szybkiego dostępu umożliwia tworzenie niestandardowych banki 10 dźwięków, które mogą być udostępniane za jednym naciśnięciem przycisku. I zapewnia Song tryb 16 utwór sekwenserze pełnowartościowym ze wszystkimi zaawansowane funkcje edycji, które można znaleźć w stacji roboczej wysokiej klasy - zdarzenia edycji, wahadłowe, kontroler skalowanie, wprowadzania quantize, wprowadź filtr i pogoni za kontrole. Użytkownika pamięci zapewnia ponad 1000, że identyfikator gniazda dla własnych banków QA, konfiguracje i piosenek.

Połączenia:

Zapisywanie, załadunku i aktualizacji systemu operacyjnego są wszystkie przeprowadzono łatwe LE z włączenia portów USB hosta i urządzenia. Programy użytkownika, konfiguracje i utwory można zapisać do USB-przenośna lub bezpośrednio do komputera. Aktualizacji systemu operacyjnego mogą być ładowane z przenośna lub bezpośrednio z komputera i oczywiście LE wysyła i odbiera MIDI przez USB. Standardowego gniazda MIDI służą również do, Out i Thru. Audio, PC3LE7 funkcje wysokiej jakości, anulowanie hum, stereo zrównoważone analogowe wyjścia, z 24-bitowy DAC, a także 24-bitowe stereo, wyjście cyfrowe S/PDIF na 48 K.

Funkcje/specyfikacji:

 • PC3 serii technologii: Ponad 1000 zasilany PC3 dźwięków. (Pobierz tutaj listy ustawienie wstępne)
 • Kontroler MIDI: 16 konfigurowane przez użytkownika stref z 41 dostosowywalnych strefy PER kontrolerów MIDI!
 • KDFX:

  -10 wstawić efekty

  -wysyła 2 pomocnicze

Najlepsze efekty w działalności

 • Bębna Pad wyzwalaczy: Wyzwalacz notatki, chords, riffy i arpeggiations z 8 podświetleniem, zależne od prędkość bębna wkładki.
 • K.urzweil V.irtual A.nalog: VA-1 wirtualnego analogowy syntezator, podsumowujące silnika wbudowane bezpośrednio w ścieżce sygnał V.A.S.T..
 • KB3 Tonewheel emulacji: 9 pokręteł zapewnienia czasu rzeczywistego dyszel kontroli nad klasyczne kombi B-3, Vox, Farfisa organyów.
 • Światowej klasy String sekcji: Articulations obfitujących, co nuance przechwycone, z próbki odcinków pełnej i divisi.
 • Łatwe Audition: Naciśnij panel przedni przycisk "Graj" i uzyskać szybki podgląd muzyczne bieżącego programu.
 • Gitarowych: Wyzwalać zwroty MIDI, uderzeń lub nawet pełnej gitar piosenki za pośrednictwem dowolnego wbudowanego kontrolera fizyczne.
 • Łatwe aktualizacje: Łatwe aktualizacje systemu operacyjnego, zainstalować poprzez połączenie bezpośrednie USB do komputera i/lub przenośna USB

Kolejne dane techniczne:

 • Klawiatury: Fatar TP-8; 76-Uwaga semi-weighted działań z wrażliwych klucze prędkość i aftertouch

 • Wyświetlanie: 240 x 64 podświetlaną LCD z dedykowany tylnym panelu sterowania kontrastu

 • Polyphony: 64 głos Polyphony dynamicznie przydzielane, dużą wydajność pioruna

 • Multitimbral: części 16, (jedną na kanał MIDI)

 • Architektury: PC3 dźwięk silnika, wraz z oscylatory VA wygładzanie i tryb KB3. Wybierz parametry syntezator i skutków * można dostęp i dostosowane poprzez PC3LE na panelu przednim pokręteł i przyciski - ustawienia użytkownika może być przechwycone i zapisane z pojedynczym naciśnięcie klawisza. Obsługuje ładowanie programó

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.