PŁYTY Mackie Thump TH-12A Active głośników z głośników torba

1 202 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Mackie Thump TH12A Active prelegenta & worka.
 • Klasy D szybkiego odzyskiwania Amplification zapewnia 400 Watts.
 • Mackie Active elektronika zapewnienia optymalizacji całego układu.
 • Dla scenariuszy tylko Vocal & z instrumenty akustyczne

PŁYTY Mackie Thump TH-12A Active głośników z głośników torba

Mackie przez TH-12A 12 "Powered głośnik zapewnia sprawdzone Mackie wydajność w przenośnych projekt, który zapewnia 400 watów energii z najwyższej midrange, idealne dla aplikacji wokal, akustyczna. Z funkcji takich jak 3-band EQ i Mackie Active elektronika dla optymalizacji systemu, TH-12A zapewnia narzędzia potrzebne i Thump można oczekiwać.Ochrony i transportu Mackie TH12A Thump przenośny głośnik z autentyczne worek głośnika Mackie zawarte w tej oferty.

Produkt Ref: 29423

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Głośnik zasilany Mackie TH-12A to sprawdzone Mackie wydajność i jakość w przenośnej konstrukcji, który dostarcza energii rzeczywistych z najwyższej klasy średniej do zastosowań wokalnych i akustycznych. Efektywne klasy D Fast Recovery wzmocnienie zapewnia 400 watów mocy całego systemu, dostrojony do doskonale pasują na zamówienie 12 "high-precision głośnik niskotonowy i 1" Sterownik kompresji.

TH-12A dostarcza Thump popyt i wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, w tym użytkownika regulowany 3-zakresowy EQ i Mackie Active elektronika dla optymalizacji całego systemu. Silne, mocne i przekraczający-dostarczalny, TH-12A jest opcja najlepiej głośnik zasilany za swoje ciężko zarobione pieniądze.

Zaprojektowany przez ten sam zespół, który produkowany najlepiej sprzedających się Mackie SRM450v2, Mackie Thump zasilane głośniki serii dostarczyć moc low-end i głęboko prawdziwe lekka konstrukcja, która jest bardzo przenośny. Wzmocnienie klasy D Fast Recovery popycha niezrównaną moc kompresji wysokiej częstotliwości kierowcy i gitara basowa walenie wysokiej wydajności subwoofer.

Plus, Mackie Active przetwarzania, w tym precyzji crossover i kierowcy momencie wyrównanie zapewnia całkowitej optymalizacji zapewniające maksymalną wydajność. Uniwersalny design, uderzenie głośniki oferują użytkownika regulowany 3-zakresowy EQ dla tonów i, ponieważ mogą one słupowych lub używane jako klin, głośniki serii uderzenie stanowią wartość najlepsze dostępne rozwiązania fazy.

Kliknij na link poniżej, aby wyświetlić więcej szczegółów na uderzenie Mackie TH-12A Active głośnika.

Uwaga:Statyw nie włączone.

Więcej niż tylko zasilane głośniki gabinetu

Oczywiście uderzenie głośniki mają wbudowany wzmacniacz - w rzeczywistości, dwa z nich posiadają. Wzmacniacz niskich częstotliwości Mackie klasy D Fast Recovery dyski głośnika niskotonowego bardziej efektywnie z mniej ciepła ubocznym niż inne głośniki. Ale o wiele więcej przechodzi Mackie wzór głośnik niż tylko wzmacniacze. Mackie Active technologii (oparta na popularnej serii SRMv2) dzieli częstotliwości przez crossover 2-drożne precyzji i także czasie dopasowuje sygnały tak niskiej częstotliwości i wysokiej częstotliwości sygnałów przyjechać w synchronizacji dla każdego członka Twojej publiczności.

Active kompresji stanowi pierwszą linię obrony dla kierowców i układy termiczne chroni wzmacniacze i zasilania energią elektryczną powinna robi się zbyt gorący. Wszystkie elektroniczne systemy pokładowe działają razem dynamicznie do produkcji najwyższej jakości dźwięku wcześniej niedostępne w tym przedziale cenowym.

Przenośność i uniwersalności

Dla większości ludzi przenoszenia jest najważniejsza. Dlatego uderzenie głośniki są niewielkie i lekkie, zwłaszcza TH-12A który jest mniej niż dwóch metrów wysokości i waży nieco ponad 25 kg. Tylko wokal scenariuszy i aplikacji z instrumentów akustycznych, które wymagają najwyższej klasy średniej TH-12A świeci.

Nie tylko są głośniki Thump wspaniałe obudowy PA, oni także przełożony monitorowania klina - po prostu leżał gabinetu na swojej stronie i turn it up. Kompaktowa, lekka konstrukcja oznacza zerowym odkształceniu, czy montażu na słup lub załadunku van. Ultra-pasmo sprawia, że ich idealny jako klawiatura, śpiew lub nawet gitara monitora. Uderzenie głośniki mają niezwykle gładki reakcja i dyspersji w szerokim zakresie częstotliwości, więc można zatracić? em up a wciąż brzmią gładkie i nigdy nie surowe.

Wyjątkowa wydajność Sonic

Uderzenie serii zasilane głośniki zgasić ogromną ilość dźwięku dla ich wielkości i ceną. 2-Drożny przeniesionego projektowanie generuje duże ilości basu walenie w klatce piersiowej, i ich kierowcy 1 "kompresji zapewnia gładkie, szerokie rozproszenie. Mackie nawet dodaje 3-pasmowy korektor na wejście do daje wszystkie kontrola tonów mógł kiedykolwiek chcesz, z impuls 15dB dostępne lub cięcia przy 80Hz (niska półka), 100Hz do 8 kHz (Tony sweepable) i 12kHz (wysoka półka). Z ich niezwykle wszechstronny EQ można dodać kilka dodatkowych uderzać do tego bębna, wydobyć trzask w Witam kapeluszy, dodać obecności śpiew lub poprawne akustyczna nieprawidłowości w sali.

Funkcje/dane techniczne:

 • 400W Ultra-wydajne Fast Recovery wzmocnienie

  • Szczyt LF 300W / 150W RMS (Class-D)

  • Szczyt HF 100W / 50W RMS (klasa A / B).

 • Przetworniki wysokiej wydajności
  • 12 "high-precision głośnik niskotonowy.
  • 1 "Sterownik kompresji
 • Mackie Active elektronika zapewnienia optymalizacji całego systemu

  • Precyzyjne zwrotnica 2-drożny
  • Przetwornik momencie wyrównanie
 • Regulowania kontur 3-pasmowy EQ z sweepable woofery
 • Wejście MIC/Line do bezpośredniego podłączenia jednego mikrofonu
 • Mocny, odporny na uderzenia obudowa polipropylen
 • Polak w stojaku i piętro klin stanie
 • Bardzo lekkie i przenośne

Uwaga:Statyw nie włączone.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.