Instrumenty perkusyjne oraz PP790-1 Wak-a-Tube diatonicznej zestaw

80 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Zabawa i łatwy do gry.
  • Idealna dla dzieci.
  • Narzędzie edukacji muzycznej.
  • Lekka

Instrumenty perkusyjne oraz PP790-1 Wak-a-Tube diatonicznej zestaw

Instrumenty perkusyjne oraz Wak! Rury są niezwykle popularne wśród szkół i grup muzycznych. Tych kolorowych, uniwersalne rury mogą być odtwarzane z Championa, uderzył na siebie lub wykorzystać na prawie niczego, żeby stworzyć szeroką gamę dźwięków. Są one idealnym miejscem dla grup chcących tworzyć harmonii ze sobą.

Produkt Ref: 21483

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Dzieci pokochają te rury proste i niedrogie. Są one doskonałym sposobem zaczynają rozumieć, muzyka i dzieci zazwyczaj można tworzyć proste melodie w strunyu kilku minut. Zachęcają, budowanie zespołu, udział grupy, ulepszony kontakt wzrokowy i koordynacji. Są one lekkie tak łatwo przewoźnych i gdy grał, rury są stosunkowo ciche, więc idealny do rozgrywania miejsca które trzeba minimalny hałas zakłócenia.

Kolory te Wak! mecz rury z innych produktów w zakresie perkusja Plus kolor & gry, w tym Bar z gongu zestaw i Combi dzwony, które po ChromaPlay, Metoda kolor w jaki kolor kodowane notatki odnoszą się do konkretnych notatki muzyki. Metoda ta pozwala graczom, którzy nie czytają muzyki aby pobawić się nimi, bez trudności i instrumenty w tym zakresie do rozegrania łatwość. Wak! Książka Tune zapewnia kolorowymi nuty, które mogą być odtwarzane z tego całego zakresu.

Ten zestaw może towarzyszyć zestaw 5 notatki chromatyczne, aby zestaw pełni chromatyczne. Wak! Rap i Wak! Podstawka rury jest również dostępna do przechowywania i przenoszenia i Wak! Czapki można dołączyć do rurki aby zmienić wysokość Uwaga oktawę w dół.

Funkcje

  • Uwaga zakres C40-C52
  • Długość włącznie między L12 "(30cm) i 24" (60cm)