Natal Bubinga Fusion X 22'' Shell pakiet i Snare, PM - Ex Demo

3 084 zł RRP 7 753 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Fusion pakiet powłoki i Snare.
  • 7 warstwy drewna Bubinga.
  • Dwukrotnie usztywnione.
  • Płytkiej głębi.
  • Uwaga - grafika ilustracja tylko

Natal Bubinga Fusion X 22'' Shell pakiet i Snare, PM - Ex Demo

Fusion X bębna opakowanie zawiera podstawowe elementy zestawu wielki brzmiący. Zamontować je na trybunach, chwycić patyki i jesteś dobry, aby przejść!

Ten element jest ex salonu wyświetlacz modelu. Istnieją zarysowaniami i oznak użytkowania wokół obudowy. Oryginalny boks i instrukcji brakuje. W przeciwnym razie urządzenie działa jak nowy.

Jest to świetna okazja, aby kupić funkcjonujący produkt w obniżonej cenie, dostarczane z roczną gwarancją.

Produkt Ref: 48064

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Uwaga: zestaw powłoki stoi tylko - widoczne na zdjęciu nie

Bubinga jest wysoce figurowe twardego drewna tropikalnego głównie prosto ziarna blokad, szeroko wybrany na jej wygląd, jak również jego jasne odpowiedzi.

Ze względu na jego gęstość Bubinga utrzymuje zrównoważony rezonans całej wszystkie zakresy dostrajania i ma podstawowe bogactwo i głębokości dźwięku, który czyni go popularnym wyborem wśród profesjonalnych muzyków. Bubinga muszle są 7 warstwowe. Każdy tom ma dwa odlewu Natal odznaki z logo "Słońce". Bęben basowy posiada również drewno odznaka ID.

Płytsze bębnów lub "krótkim sterach perkusja" zyskały popularność w ostatnich latach ze względu na ich cięcia dźwięk z wielki atak. Płytkie bębny są również popularne, gdyż pozwala perkusistów aby zachować ich ustawień, niskie i płaskie.

Natal został wymyślony w 1958 przez wybitny brytyjski perkusista Alan Sharp, który nie może odnaleźć dokładnie instrumentów, które chciał grać, pochodzą ich poszczególnych części i montowane je sam. Jego bongosy były takie wysokiej jakości, który nakazuje zaczął powodzi w eventaully prowadzi do powstania firmy perkusja Natal w 1965 roku. Natal jest w pełni zobowiązana do produkcji sprzętu o najwyższy standard jakości i perkusja i instrumenty perkusyjne Natal jest używany przez najlepszych artystów, takich jak Brian Downey (Thin Lizzy) i Ian Matthews (Kasabian).

Funkcje/dane techniczne:

  • Kick: 22 "x 18"
  • Snare: 14" x 5.5"
  • Tom: 10 "x 6,5"
  • Tom: 12 "x 7"
  • Tom: 14 "x 12"

Uwaga:

Ten element jest ex salonu wyświetlacz modelu. Tam są lekkie zadrapania i śladów użycia skórki i wykończenie wokół muszli. W przeciwnym razie zestaw montuje i gra jak nowe.

Jest to świetna okazja, aby kupić funkcjonujący produkt w obniżonej cenie, dostarczane z roczną gwarancją.