PŁYTY Zildjian GEN 16 AE Box zestaw 368 Plus kontroler i kable

 • Film 1
1 699 zł RRP 4 917 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Zildjian GEN 16 AE Box Set 368.
 • Plus kontroler i kable.
 • Acoustic-Electric instrumenty perkusyjne.
 • Idealnym miejscem na żywo lub nagrań

PŁYTY Zildjian GEN 16 AE Box zestaw 368 Plus kontroler i kable

Gen 16 AE talerz System jest zmiana paradygmatu w talerz projekt. Funkcje opatentowana, niską wielkość akustyczna talerze. Radykalnie nowy "odbiór", który wykorzystuje patent, dual-head mikrofon mini projektu. Cyfrowy talerz procesor (DCP) z audio możliwości mieszania i ustawienie tonu kształtowania.   Dodaj elementy listy tutaj...

Produkt Ref: 23026

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

AE Boxed systemy to wszystko, co potrzebne na początek. Wybierz polecenie z kilku rodzaje Cymbals AE, które obejmować awarii, HiHats, Chinas, kompozycji i rozmiary rozszerzenia.

Ponieważ 1623 rodziny Zildjian ustanowiła reputację do tworzenia cymbały najlepszych na świecie i akcesoria instrumenty perkusyjne. Jest sztuką, które one zostały lovingly i pieczołowicie przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Teraz Zildjian jest miec na świecie pierwszej generacji produktów perkusja akustyczna elektryczna XXI wieku. Z Gen16 Zildjian stworzyła sposobem przystrunynięcia muzyki do życia jak nigdy dotąd.

Gen16 są najnowsze, najbardziej przełomowe perkusja akustyczna elektryczna produktów - zaawansowane technologie muzyki i dźwięków, które poprawiają jakości życia muzyków poprzez lepszą wydajność, rejestrowania i instrumenty dydaktyczne.

Zildjian wywołania tych produktów inteligentnych instrumenty perkusyjne.

Gen16's inteligentnych instrumenty perkusyjne jest nową generacją technologii i narzędzi. Użytkownicy Gen16 obejmują nie tylko bębniarzy i perkusistów, ale również artystów i muzyków, producentów i inżynierów, nauczycieli, studentów i hobbystów. Gen16, który jest inteligentnych instrumenty perkusyjne jednakowo w domu w żywo, nagrywania i projektu studios, film i TV składu, domy kultu i innych multimediów zorientowany pól.

Podczas gdy elektroniczna perkusja i bębna pobierania próbek oprogramowania nie są nowe, Gen16 przez inteligentnego instrumenty perkusyjne przyjmuje te gatunki całkowicie nowy poziom. Gen16 produktów będzie zasadniczo zmienić sposoby w które podejście muzyków i interakcji z akustyczna i elektroniczna perkusja. Krótko mówiąc inteligentne perkusja Gen16 zmieni sposób, w jaki myślisz o making music.

Pakiet zawiera:

 • 13 "AE HiHats w/Pickup
 • 16 "AE Crash w/Pickup
 • 18 "AE Ride w/Pickup
 • AE Digital karatale procesora
 • AE 5 kanału kabel Snake
 • Zestaw do montażu AE cyfrowy procesor karatale

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.