Sabian AAX wydajności zestaw 14'' Witam kapelusze, 16'' Crash, Ride 20''

2 851 zł RRP 4 209 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Sabian AAX wydajności zestaw talerzy.
  • Etapie 14 calowy Witam kapelusze.
  • 16 Calowy etapie Crash Cymbal.
  • 20 Calowy etap jazdy talerzy.
  • Dźwiękowo dopasowane w skarbcu Sabian

Sabian AAX wydajności zestaw 14'' Witam kapelusze, 16'' Crash, Ride 20''

Pierwszy nowoczesny B20 karatale koncepcja rozwiązania "Dynamiczny nacisk" zapewnia całkowitą kontrolę dzięki wyeliminowaniu progu wielkości oraz zakłócenia. Jasny ataku, migające sustain i możliwość wykonywania z doskonałości na wszystkich woluminach AAX pozwala Twoje gry butów.

"Przybycia AAX zmienił wszystko. Jego tak wydajna, tak skuteczne, tak nowoczesne ". Daniel Adair

Produkt Ref: 5936

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Dopasowane do optymalnej wydajności oznaczająca przez specjalistów w skarbcu SABIAN, "Dźwiękowo dopasowane" zestawy umożliwiają odtwarzanie wielki brzmiący zestaw talerz... zaraz po wyjęciu z pudełka.

To wykorzystać. Trash to Z projektu "Dynamic Focus" dostarczanie odpowiedzi całkowitej dokładności przy każdym poziomie głośności tylko AAX pozwala działać wszystkie poziomy dynamiczna, z niskiej głośności na wysoki, z całkowitą kontrolę. W studiu lub na scenie, w każdym stylu muzyki tylko AAX dostarcza takich odpowiedzi konsekwentnie jasny, ostry, wyraźny i cięcia. AAX jest ultimate sound nowoczesne Bright

Lista AAX podstawowych modeli sprawia, że łatwiej będzie znaleźć najlepsze talerze dla dźwięku, styl i budżetu. Wśród innowacyjnych modeli w tej serii są X-Plosion Crash z jego odpowiedzi szybkie i pełne i mocne X-Treme chiński. Połączenie Studio Crash z nieco cięższe etapie Crash jest świetnym sposobem na zwiększenie zakresu dynamiki zestaw up.p.

Dynamiczne ustawianie ostrości

Pierwszy nowoczesny talerz B20 koncepcji projektowej "Dynamic Focus" zapewnia całkowitą kontrolę poprzez wyeliminowanie progu wielkości i zniekształcenia. Jasne ataku, połyskujące sustain i możliwość wykonywania z doskonałości w wszystkich woluminów AAX pozwala gra butów.

AAX wydajności zestaw składa się:

  • 14" etapie kapelusze

  • 16" etap crash

  • etap jazdy 20"

AAX zapewnia czysty, jasny połyskujące odcienie. Jak ze stali nierdzewnej AAX jest fajny, nowoczesny i niezwykle wydajny. O liniach opływowych mianować i kształtowanie dźwięku funkcji Auto-Focus odpowiedzi AAX jest ostateczny przełom w produkcji nowoczesnych talerz. Dotknij palcem lub thrash z kijem, Auto-Focus odpowiedzi zwiększa wrażliwość, wyrównuje boisku wysokie i niskie poziomy i oczyszcza dźwięki odfiltrowując sprzecznych wydźwięk. AAX dźwięki są czyste i precyzyjne. Idealny w studio, idealne na scenie. AAX zapewnia swobodę brzmi wspaniale w żadnej muzyki.

"Przybycie AAX zmienił wszystko. Jego tak efektywne, skuteczne, tak nowoczesny ". Daniel Adair

"AAX jest Tajna broń. Dotknij go lub slam go, to zawsze dostarcza. AAX i APX mix. Teraz to jest zły combo!" Ray Luzier