Pianino cyfrowe

Fortepiany cyfrowych są realistyczną alternatywę do tradycyjnych pianino, zarówno w sposób poczucie do odtwarzania i dźwięk produkowane.

Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne Pianina Cyfrowe

O Pianina Cyfrowe

Pianina Cyfrowe są elektryczne instrumenty muzyczne, które są zaprojektowane jako alternatywa dla ich tradycyjnych, akustyczne odpowiedniki. W przeciwieństwie do akustyczne fortepiany pianina cyfrowe mają żadnych strunyów, Młotki lub płyty rezonansowej. Zamiast tego wykorzystują układy dźwiękowe i głośniki naśladować dźwięk i czuć od tradycyjnych pianin i fortepianów.

Przy zakupie pianino cyfrowe, istnieje kilka rzeczy do rozważenia. Na przykład, liczbę kluczy, które ma pianino elektryczne. Dobry pianino cyfrowe mają 88 ważonych klawiszy, jak pianino cyfrowe 8865 marki Gear4music lub Korg LP-350.

Należy również uwzględnić poziom polifonii pianina cyfrowego. Casio Privia PX-720 Pianino cyfrowe ma 128-głosową polifonią, który pozwala użytkownik wobec zrobić szerokie użycie pedału i grać, zamiatanie akordy.

Inne czynniki należy wziąć pod uwagę, to czy fortepian elektryczny wyposażony w głośniki, pojemność pamięci, jakie opcje pedał ma, jeśli podstawka jest wliczone w cenę i jakie efekty cyfrowe, ono przyjechał rezygnować.