Roland

Gear4music.com

Narzędzia godne zaufania. Dlatego właśnie marka Roland jest wybierana przez producentów muzycznych. I to właśnie dlatego mamy z nią tak bliską relację. Począwszy od ich zestawów V-Drum i wzmacniaczy gitarowych aż po keyboardy i syntezatory. Zawsze znajdziesz tutaj pełen asortyment marki Roland oraz naszych ekspertów gotowych odpowiedzieć na twoje pytania.

Do wszystkiego tego dodana jest 2-letnia gwarancja Gear4music oraz 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze

Wyświetlono pierwszych 27 produktów

O marce Roland

Marka Roland powstała w Japonii w latach 60-tych i jest stosunkowo wiekową marką wśród producentów elektroniki muzycznej, która przetrwała wszystkie zmiany w technologii i jest jeden krok do przodu z czasem. Jest na dobrej drodze aby się stać jedną z najbardziej znaczących i rozpowszechnionych marek w dzisiejszej muzyce elektronicznej i produkcji.

Od roku 1972, Roland torował drogę wielu przełomowym technologiom i pierwszym światowym produktom. W ostatnich dziesięcioleciach żadna inna rodzina instrumentów Roland nie zdobyła tyle szacunku i uznania jak rewolucyjna seria V, która zawiera perkusje (V-Drums), pianina (V-Pianos), syntezatory (V-Synths) i wiele innych.

Od syntezatorów i cyfrowych produktów nagraniowych aż po efekty do gitary, elektroniczną perkusję, elektroniczne pianina, domowe keyboardy i wzmacniacze, producent Roland wiedzie prym od 30 lat i kontynuuje bycie w czołówce innowacji.