Mikrofony dynamiczne

Każdy mikrofon dynamiczny ma swój własny dźwięk i każdy artysta ma swój własny gust. W Gear4music.com mamy szeroki wybór dynamicznych mikrofonów do wyboru, wszystko po niskich cenach z najlepszych marek mikrofonu, takich jak Shure, RodeBehringer i wiele innych.

Wyświetl wszystkie informacje

Dynamiczne mikrofony głosowe

Wyświetlono pierwszych 103 produktów

Dowiedz się więcej o mikrofonach

Ponieważ każdy mikrofon jest zaprojektowany dla innego celu i środowiska, czynniki te muszą być brane pod uwagę przez potencjalnych nabywców. Na przykład, podczas gdy mikrofon SM58 może być idealnie dopasowany do wokali, ale zestaw mikrofonu bębnowego Shure PGDMK6 może być bardziej odpowiedni do mikrofonowania a snare, toms i bębna basowego.

Perkusistów, którzy chcą mic ich zestawy mogą same mieć szereg problemów do rozważenia, takich jak to, czy chcą korzystać ze statywardowego zestawu mikrofonu kondensatora lub mikrofonu, który został zaprojektowany specjalnie dla tego instrumentu, wraz z klipsami. Z różnych dostępnych opcji, jak również nieskończoną liczbę możliwych konfiguracji bębna, gracze mogą być dobrze poinformowani, aby dokładnie zbadać zasięg mikrofonu na rynku przed podjęciem decyzji, który mikrofon najlepiej spełnia ich potrzeby.

Kolejną kwestią do rozważenia jest to, czy użytkownicy chcą mikrofonów o niskiej czy wysokiej impedancji. Dawny mikrofon może transmitować sygnały na odległość kilkuset stóp bez zauważalnego pogorszenia jakości dźwięku. Jednak sygnał na bardziej przystępnych cenowo mikrofonach o wysokiej impedancji może się pogorszyć, jeśli używane są kable o długości ponad 20 stóp. Tak czy inaczej na Gear4music.com mamy szeroki wybór mikrofonu.