Głośniki PA

Głośniki PA są kluczową częścią każdego ustawienia do gry na żywo zapewniając niezawodne wzmocnienie dźwięku oraz odtwarzanie na koncertach, wydarzeniach oraz prezentacjach. Nowoczesne głośniki PA różnią się znacznie między sobą w zakresie design'u, oferując szeroki zakres najróżniejszych modeli wyprodukowanych, aby sprostać najróżniejszym zadaniom, miejscom oraz użytkownikom.

Specjaliści od PA w Gear4music pozyskali szeroki asortyment głośników PA od zaawansowanych technologiczne Alto Truesonic TS312, aż po rozpoznawalną w branży standardową gamę QSC.

Nasza oferta głośników PA zawiera zarówno głośniki pasywne, zaprojektowane aby działać w połączeniu z wzmacniaczem mocy, a także głośniki aktywne, dla dodatkowej wygody wyposażone we wbudowany wzmacniacz. Oferujemy również asortyment aktywnych oraz pasywnych subwooferów, które rozszerzą możliwości Twojego zestawu do gry na żywo. Gear4music z dumą oferuje głośniki PA od wiodących marek takich jak Yamaha, Mackie, Alto, Electro-Voice oraz QSC.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze głośniki PA