Torby i futerały na gitarę basową

Nasze torby i futerały na gitarę basową pasują do wszystkich kształtów i stylów gitar basowych. Torby i futerały są niezbędnym akcesorium dla basistów, którzy chcą bezpiecznie przewozić swoje cenne instrumenty.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze torby i walizki na basy

Wyświetlono pierwszych 20 produktów

O torbach i skrzyniach na basy

Najprostszym sposobem na ochronę gitary basowej jest worek na gitarę basową lub walizkę na gitarę basową. Gitary basowe są często maltretowane, zwłaszcza jeśli grasz w live koncertach i na trasach. W Gear4music.com są dwa rodzaje przypadków gitara basowa dostępne.

Wyściełane etui są korzystne, ponieważ zapewniają dobrą ochronę, są lekkie w noszeniu i często mają dodatkowe kieszenie i paski na ramię dla łatwego transportu. Wyściełane obudowy nie chronią jednak przed zmianami temperatury.

Twarde skrzynie natomiast zapewniają doskonałą ochronę przed temperaturą, wilgocią i uszkodzeniami fizycznymi i są niezbędne podczas długich podróży lub lotów lotniczych. W porównaniu z innymi modelami przechowywania, twarda skrzynka jest zdecydowanie najbezpieczniejsza i jeśli jest właściwie zabezpieczona w twardej skrzynce, prawie nic nie może się z nią stać.