Akustyczna pedały i efekty

Dodawanie Akustyczna pedały efekty do wykonawców instalacji można znacznie rozszerzyć dźwięki gitara akustyczna.

View All Information

Akustyczna sprzedawców najlepsze efekty

Pierwszy 15 produkty Wyświetlono

O akustyczna gitara, efekty

Zazwyczaj pogłosu, takich jak Fishman AFX i opóźnień, podobnie jak Boss DD-7 może służyć na gitara akustyczna do dodania elementu miejsca dźwięku.

Pedały chwytacz są często wpłynął solo, akustyczna gitarzystów więc one warstw innego elementów piosenka – Katie Tunstall jest północy za pomocą chwytacz Akai Headrush na żywo.

Marek, takie jak elektroniczne TC specjalizują się dokonując pedały akustyczna artystów i wokalistów, z ich procesor G-naturalnych, zawierający wszystkie efekty, mogłyby potrzebne gitarzysta.

Akustyczna gitara News

Nowy stary krwi hałas stara pedały w magazynie o Gear4music

Stary krwi hałas stara EQ i buforu, wzmacniacz i AB/Y Switcher wylądował. Solidna i gotowe do drogi, tej obietnicy trio uzyskać jak najwięcej z gitary.... Więcej »

EHX ogłosić nowe pedał maszyny syntezator SYNTH9

Pedał, który przeżywa chwały ostatnich wieków największy synth brzmi, pedał Synth SYNTH9 oferuje graczowi 9 ponadczasowych dźwięków w jednym pakiecie.... Więcej »

EHX wprowadzić nowy Kanion Delay i pedał Looper

Wypełniona po brzegi ekscytujące opcje tonalnych, kanion Delay i pedał Looper oferuje 11 tryby, każdy z ich własny charakterystyczny dźwięk i charakter.... Więcej »