Akustyczna pedały i efekty

Dodawanie Akustyczna pedały efekty do wykonawców instalacji można znacznie rozszerzyć dźwięki gitara akustyczna.

View All Information

Akustyczna sprzedawców najlepsze efekty

O akustyczna gitara, efekty

Zazwyczaj pogłosu, takich jak Fishman AFX i opóźnień, podobnie jak Boss DD-7 może służyć na gitara akustyczna do dodania elementu miejsca dźwięku.

Pedały chwytacz są często wpłynął solo, akustyczna gitarzystów więc one warstw innego elementów piosenka – Katie Tunstall jest północy za pomocą chwytacz Akai Headrush na żywo.

Marek, takie jak elektroniczne TC specjalizują się dokonując pedały akustyczna artystów i wokalistów, z ich procesor G-naturalnych, zawierający wszystkie efekty, mogłyby potrzebne gitarzysta.

Akustyczna gitara News

SZEF wprowadza na rynek nowy Wzmacniacz gitarowy Katana-Mini

Najnowszy dodatek do znakomitego zakres Katana wzmacniacze, Katana-Mini wzmacniacz gitarowy przynosi klasyczny dźwięk BOSS w przenośny i lekki design... Więcej »

SZEF wprowadza się pedał efektów modulacji MD-500

Dziś drugi wersji pedał od szefa do Roland's 'Przyszłość przeprojektowany' kampanii, MD-500 jest najnowsza kompleksowe koń postrunyowy do nowoczesny muzyk.... Więcej »

SZEF uruchomić przełomowego RV-500 Reverb pedał

Najbardziej zaawansowane reverb pedał, aby przyjść od szefa do tej pory, pedał RV-500 obiecuje bogactwo opcji kształtowania sygnału i profesjonalnym wszechstronność... Więcej »