Akustyczna pedały i efekty

Dodawanie Akustyczna pedały efekty do wykonawców instalacji można znacznie rozszerzyć dźwięki gitara akustyczna.

View All Information

Akustyczna sprzedawców najlepsze efekty

Pierwszy 15 produkty Wyświetlono

O akustyczna gitara, efekty

Zazwyczaj pogłosu, takich jak Fishman AFX i opóźnień, podobnie jak Boss DD-7 może służyć na gitara akustyczna do dodania elementu miejsca dźwięku.

Pedały chwytacz są często wpłynął solo, akustyczna gitarzystów więc one warstw innego elementów piosenka – Katie Tunstall jest północy za pomocą chwytacz Akai Headrush na żywo.

Marek, takie jak elektroniczne TC specjalizują się dokonując pedały akustyczna artystów i wokalistów, z ich procesor G-naturalnych, zawierający wszystkie efekty, mogłyby potrzebne gitarzysta.

Akustyczna gitara News

Ed Sheeran Signature ' podzielić ' gitara dostępne dla pre-order

Dzięki współpracy z Martin, Sheeran's najnowszy model signature oferuje dzieła sztuki z jego najnowszy album "÷" i został zbudowany w celu jego dokładnej specyfikacji.... Więcej »

Mooer's Ocean maszyna jest teraz w stanie w Gear4music

Zaprojektowany we współpracy z obchodzony muzyka Devina Townsenda, Mooer's Ocean maszyny łączy w sobie wspaniały, przemijające dźwięki z dobitnym wyrazem i głębokość.... Więcej »

JHS pedały NAMM 2017 wydań zaplanowane dla wysyłki wkrótce

JHS Pedals daje nam podły na ich najnowszych produktach pedał i ponownie uwalnia od NAMM 2017, z produktów Wysyłka do europejskich dealerów na 24 kwietnia.... Więcej »