Studio słuchawki

Studio słuchawki są podstawowe narzędzia w studio set-up. W Gear4music Oferujemy szeroki wybór słuchawek, producentów, takich jak Beyerdynamic, Roland, Sennheiser, Shure i M-Audio.

View All Information

Najbardziej popularne Studio słuchawki

O słuchawki

Zamknięte wzorów wstecz, takich jak Audio Technica ATH-M40FS, są uważane za lepszego rejestrowania, jak oferują izolacji z hałasem zewnętrznym, a także zmniejszenie ich własnego dźwięku wycieku.

Jednakże Otwórz wzorów wstecz, takich jak Roland RH-A30 firmy, często są faworyzowani mieszanie celów ze względu na ich bardziej realistyczny przedstawienie dźwięku – zwłaszcza w futerał niskich częstotliwości. W uchu monitorów, takich jak Beyerdynamic DTX80 firmy, są zwykle używane przez wykonywanie muzyków w celach referencyjnych.

News słuchawek

Shure's wzywają do legendy Ogłoszono zwycięzców na żywo

Jazz/Funk zbiorowego z Bordeaux we Francji, Lehmann Brothers band zostały wybrane jako Shure's Call dla legendy zwycięzców w ostatnich live konkurencji... Więcej »

Kup dowolne Shure GLX-D Wireless System i otrzymać darmowe Darmowe SB902 litowo-jonowy

W swojej najnowszej promocji Shure oferują klientom szansę dostać swoje ręce na akumulator zdolne do 10 000 godzin gry... Więcej »