Perkusje i instrumenty perkusyjne

Perkusja i instrumenty perkusyjne są jednym z największych asortymentów na Gear4music.com, z wieloma zestawami perkusyjnymi zaaprobowanymi przez jedne z największych nazwisk w branży perkusyjnej. – mamy faworyta Lars-a Ulrich-a zestawy perkusji akustycznej z Tama, jak również talerze perkusyjne Zildjian , uwielbiany przez Travis-a Barker-a.

View All Information

Najbardziej popularne zestawy perkusyjne

Więcej o perkusji i instrumentach perkusyjnych

Jakie zestawy perkusyjne są dostępne?

Perkusja i cymbały wydają różne dźwięki podczas uderzania w zależności od ich rozmiaru. Istnieją dwie główne konfiguracje perkusyjne - rock and fusion. W futerał konfiguracji roskowej perkusji bęben wielki będzie największą częścią zestawu - o średnicy 22 cali - z kotłem drugim co do wielkości 16 cali. Stelaż na taką perkusję będzie różnił się rozmiarem wynikającym z różnych rozmiarów bębnów. Rozmiary bębnów są od 12 cali poprzez 13 cali do werbla o rozmiarze 14 cali.

Zestaw perkusujny Fusion zazwyczaj nie posiada kotła za to trzy bębny tom-tom, których rozmiary kolejno to 10 cali, 12 cali i 14 cali. bęben wielki jest też zazwyczaj mniejszych rozmiarów. zamiast 22 cali rozmiar jego to zazwyczaj 20 cali.

Zestawy perkusyjne Junior są mniejsze i przystosowane dla młodszych perkusistów.Pięcio elementowy zestaw perkusyjny Junior jest przeznaczony dla pięciu do dziesięcio latków i składa się z 16-sto calowego bebna wielkiego, 12-sto calowego werbla, 13-sto calowego kotła i dwóch bębnów tom-tom o rozmiarach kolejno 10 i 11 cali.

Jakie są zalety perkusji elektronicznej?

Perkusja elektroniczna i cymbały grają tak głośnio jak ty tego chcesz. Z dodtakiem słuchawek nikt nie będzie słyszał tojego grania. To powoduje, że zakupują je osoby, które mają blisko sąsiadów lub profesjonaliści, którzy chcą dokładnie śledzić to co grają. Pełne zestawy zajmują mniej miejsca niż konwencjonalne zestawy perkusyjne i mogą dobierane jeżeli jest to konieczne. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają dużo miejsca w domu lub dla muzyków koncertowych. Większość zestawów perkusji elektronicznej ma wbudowany system "grania wspólnego" i metronom, co oznacza, że masz przewagę na starcie jeżeli chodzi o ćwiczenie gry.

Masz pełną kontrolę nad tym jak perkusja brzmi i możesz grać w różnych stylach mając tylko jeden zestaw. Niektóre zestawy elektroniczne pozwalają tobie nawet na zredagowanie danego utworu lub załadowanie swojego własnego! Niektóre zestawy elektroniczne posiadają bardze realne dźwieki perkusji akustycznej. Aczkolwiek wszystko zależy od tego jakim dysponujesz budżetem, gdyż im bardziej realistyczny dźwięk tym wyższa cena.

Perkusja i instrumenty perkusyjne News

Musikmesse 2016: Yamaha uruchomienie trzech nowych DTX elektronicznych zestawów perkusyjnych

Wprowadzenie nowych DTX720K, DTX760K i DTX920K elektronicznych drum Kit z Yamaha.... Więcej »

Roland TD-11KV specjalne wydanie elektroniczne perkusją wprowadzenie

Roland dodała TD-11KV specjalne wydanie elektroniczny zestaw perkusyjny z ich rozległych V-Drums linii.... Więcej »

NAMM 2016: Zestawów perkusyjnych elektroniczna Alesis Forge i polecenia

Alesis, wiodący producent na świecie instrumenty elektroniczne i komponentów do dziś muzyk, ma odsłaniać dwa nowe zestawy 8-częściowy bębna, Forge i polecenia.... Więcej »

NAMM 2016: Yamaha prezentuje trzy nowe zestawy DTX perkusja elektroniczna

W 2016 NAMM Yamaha obchodzi jej serii DTX e bęben wprowadzając trzy nowe wspaniałe modele; DTX920k, 760k i 720 k.... Więcej »

NAMM 2016: Alesis Strike Pro i Strike Zone zestawów perkusyjnych elektroniczne

Alesis zacieranie wcześniej stworzone pojęcia elektronicznej perkusji z niesamowite nowe zestawy strajku.... Więcej »

Foo Fighters: 1000 fanów pokrycie Hit do zespołu do Włoch

1000 wydajności wentylatorów włoskiej Foo Fighters nauczyć Fly idzie wirusowe i sprawia, że zespół wstać i zwracać uwagę.... Więcej »

ZEGAREK - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-Drums elektroniczny zestaw perkusyjny

Zawierające wszystkie nowe TD-25 V-Drum moduł, który zapewnia poczucie dynamicznych i interaktywnych, dwa nowe zastąpić zestawy Roland V-Drums TD-15.... Więcej »

NAMM 2015: Sabian talerze perkusyjne duże i brzydkie

Sabian rozpoczęły nowy zestaw jazdy talerze, duże i brzydkie zakres. Te potężne talerze nagłośnić ciemny, organyicznych i niedoskonałe.... Więcej »

Ostatnia szansa na przedświąteczny dostawy

Może istnieć tylko jeden dzień przed Wigilią, ale jest jeszcze czas zeby to idealny prezent muzyczny.... Więcej »

Czarny piątek sprzedaż teraz na - nasze propozycje

Tej zimy, jesteśmy kickstarting świątecznych zakupów z 4 dni muzyki najlepsze oferty wokół, to czarny piątek!... Więcej »