Syntezator Korg

Gear4Music.com

Syntezatory mają reputację unikalne, tłuszczu dźwięki - kiedykolwiek od czasu wydania MS-10 i MS-20 , Korg nazwa była jednym z dominantą te muzyki elektronicznej. Pochodzących jako venture między właściciel klubu nocnego i akordeonista, Korg została założona w 1962 roku w Tokio, Japonia. View All Information

Syntezator Korg & modułów

Pierwszy 64 produkty Wyświetlono

O Korg syntezatory & modułów

Korg są również znane dla ich mieszania pro-quality dźwięki i łatwości używania interfejsów. Syntezator MicroKorg i syntezator MicroKorg XL są doskonałe przykłady to – używane przez zespoły, muzyków i hobbystów na świecie, dają realistyczne archiwalne dźwięki w zdrobnienie pakietów.

Inna popularna linia jest Synt Electribe / zakres próbnik, jeden z wiodących sekwenserze oparte syntezator i bębna maszyny na świecie.

Stacje robocze funkcji silnie Korg zakresu - stacje robocze M50 i M3 i niesławne syntezator Radias – wszystkie dostępne na Gear4music.com.com.

Jako lider w elektroniczne instrumenty muzyczne Korg całkowicie ponownie światowej instrumenty klawiszowe interaktywne.

Korg News

KORG gadżet aktualizacji i wersji gratis'Lite' Mac

Wyposażony w zupełnie nową aktualizację do oryginalnego oprogramowania układowego, KORG gadżet otrzymuje całkowitym przebudowaniu jak również nową wersję 'lite'.... Więcej »

MUSIKMESSE 2017: KORG G1 powietrza pianino cyfrowe, KRONOS LS, SV-1

Z mnóstwo nowych reinterpretacje i znajome twarze, aby uruchomić KORG odsłonić najnowsze wersje tego lata Musikmesse we Frankfurcie Niemcy.... Więcej »

NAMM 2017: Korg Arp Odyssey, MS-20 Mini, Kronos, Platinum, TM-50

Z różnych nowych dodatków do ich line-up 2017 Korg wygadać się na ich nowe reformuje, aktualizacje i produktów, które mają się pojawiać na NAMM... Więcej »