PRS gitary

Gear4Music.com

Paul Reed Smith gitary mają zostały produkcji wysokiej jakości instrumentów w Stevensville, Maryland od 1985 roku. Spółki misję ujawnia swoje zawierzenie gitara bogate dziedzictwo w połączeniu z nieustający nowych technologii do wzbogacania swoje dokumenty Niezrównana sygnału, "grywalności" i piękno. View All Information

Najbardziej popularne PRS gitary

Pierwszy 19 produkty Wyświetlono

PRS gitary

PRS gitary miał skromnych początków, zbudowane z jednego mężczyzny ambicji.

Po dokonaniu swoją pierwszą gitarę jako wyzwanie do jego profesor muzyki, muzyk Paul Reed Smith rozwijał swoje unikalne marki PRS gitary z lat badań, przemyślenia i wymyślania.

Te imponujące standardów doskonałości zostały utrzymane, jak firma rozrosła się do obecności wielkiego przemysłu, dzięki ścisłej kontroli jakości na każdym etapie procesu i duma i wiedzy rzemieślników w warsztatach. PRS gitara produkcji opiera się na dokładnie rozważyć połączenie zautomatyzowanych i ręcznie rzemiosła w celu produkcji instrumentów najwyższej jakości.

PRS gitara News

NAMM 2017: PRS odsłonić całkowicie nowy zakres 'A Sonzera'

Sonzera seria składa się z 50W kombi, 50W Head i kombi 20W. Używane przez Black Stone Cherry i Snarky szczeniak, oczekiwać profesjonalnej jakości sygnału tuż nietoperza... Więcej »

Darmowe prezenty od PRS gitary w ograniczony czas Oferta

Zakup któregokolwiek PRS gitara przed 31 sierpnia 2016 do zakwalifikowania się do online Bony do zastosowania bezpośrednio na stronie producenta.... Więcej »

PRS gitary uczczenia 30-lecia

PRS gitary obchodzimy 30 lat ze specjalną stronę internetową, oferując opowiadania z historii Paul Reed Smith, gitary i zaprasza artystów i graczy, aby podzielić się swoimi doświadczeniami.... Więcej »