PRS gitary

Gear4Music.com

Paul Reed Smith gitary mają zostały produkcji wysokiej jakości instrumentów w Stevensville, Maryland od 1985 roku. Spółki misję ujawnia swoje zawierzenie gitara bogate dziedzictwo w połączeniu z nieustający nowych technologii do wzbogacania swoje dokumenty Niezrównana sygnału, "grywalności" i piękno. View All Information

Najbardziej popularne PRS gitary

Pierwszy 12 produkty Wyświetlono

PRS gitary

PRS gitary miał skromnych początków, zbudowane z jednego mężczyzny ambicji.

Po dokonaniu swoją pierwszą gitarę jako wyzwanie do jego profesor muzyki, muzyk Paul Reed Smith rozwijał swoje unikalne marki PRS gitary z lat badań, przemyślenia i wymyślania.

Te imponujące standardów doskonałości zostały utrzymane, jak firma rozrosła się do obecności wielkiego przemysłu, dzięki ścisłej kontroli jakości na każdym etapie procesu i duma i wiedzy rzemieślników w warsztatach. PRS gitara produkcji opiera się na dokładnie rozważyć połączenie zautomatyzowanych i ręcznie rzemiosła w celu produkcji instrumentów najwyższej jakości.

PRS gitara News

PRS gitary uczczenia 30-lecia

PRS gitary obchodzimy 30 lat ze specjalną stronę internetową, oferując opowiadania z historii Paul Reed Smith, gitary i zaprasza artystów i graczy, aby podzielić się swoimi doświadczeniami.... Więcej »

PRS gitary modele z serii S2 rozpoczęła

Nowe PRS gitary S2 seria składa się z trzech modeli, S2 Custom 24, S2 Mira i S2 Starla.... Więcej »

Musikmesse 2013: Paul Reed Smith uruchomić Trem P22 na tegorocznej wystawie we Frankfurcie nad Menem

Paul Reed Smith nowy P22 Trem oferuje klasyczne humbuckertones graczy i fantastyczne dźwięki akustycznych.... Więcej »