Blackstar wzmacniaczy gitarowych

Gear4Music.com

Blackstar Amplification opiera się w Northampton, w Anglii. Z ponad 50 lat doświadczenia jako muzyków, projektantów i producenci zespół Blackstar są niezwykle pasją wzmacniacz gitarowy. Ich celem jest zapewnienie gitarzystów narzędziami najlepsze możliwe wyrażanie. View All Information

Najbardziej popularne Blackstar wzmacniaczy

Pierwszy 19 produkty Wyświetlono

Blackstar gitara wzmacniacz zasięgu

HT-5 są przeznaczone do użytku w studiu i w praktyce wzmacniaczy, które mogą być wygięte. Przyjmując wszystkie wielkie barwy w pedały zaworu HT, HT-5 wzmacniacze wyposażone są w dwa kanały i Blackstarw obwód ISF drobne korekty i kształtowanie ton. HT-5 serii jest dostępny jako Combo, głowy, głośnik gabinetu, i mini-stos.

Przenośne HT miejscach mają na celu występów gitarzysta. Ta seria all valve ma wzmacniacz do każdego typu wydajności – od małej mocy 20-Watt HT Studio 20 Combo do 100-watowych HT etapie 100.

Seria jednej linii są zaprojektowane z wszechstronność w umyśle. Z potężnym 200-watowy, wyposażone w KT88 jedna głowa 200 serii do pięknie zdobione 40-watowy serii jeden S1-45 Combo, jedna seria wzmacniaczy posiadają wbudowany system redukcji mocy DPR, który pozwala na zmniejszenie ogólnej mocy do 10% mocy znamionowej, bez utraty dźwięk pełny zawór doświadczenie.

Artisan serii jest chyba Blackstarjest najbardziej pięknie zdobione linii wzmacniacza. Z naciskiem na sonic czystości i prostota, ręcznie rzemieślnik zakres pompa się boutique dźwięków. Artisan 15 Handwired Combo startuje serii i oferuje dynamiczne, moc rury klasy A, przełączane do 5 watów na ostateczny elastyczność ton 15-watów.

Gitara Amp News

Przez Korn Brian Welch daje Downlow na Orangew Rockerverb

Cytując MKIII Rockerverb 50W jako integralną część pasma brzmienie gitary ostateczne, Welch wyjaśnia w szczegółach jak ważne Orange Wzmacniacze są Korn's tonu.... Więcej »

Stone Deaf FX wprowadzić ich nowy zakres wzmacniacze

Można kupić teraz w Gear4music, Stone Deafjest zupełnie nowy asortyment amper dać modern player szereg tonów opcje i rozmiarach do zbadania!... Więcej »

NAMM 2017: Line 6 Zwolnij Variax Shuriken i pająk V 240HC

Line 6's pierwszy kiedykolwiek artysta zaprojektowane gitara, Shuriken uosabia agresywne i techniczne, style metalowe entuzjastów gry na świecie.... Więcej »

NAMM 2017: Orange wzmacniacze Rocker 15, Rocker 32

Orange's nowe Wzmacniacze są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Podobnie jak stanie na scenie jak to jest w Twojej sypialni, Seria Rocker oferują pełną wszechstronność.... Więcej »

NAMM 2017: Vox serii niestandardowych, MV50, BC112/BC108, wzmacniacz gitara

Z gwiazd 2017 do linii pod ręką Vox po raz kolejny okazały się być mistrzami innowacji, zapewniając solidną mieszankę klasyczne i współczesne meandry... Więcej »