Blackstar wzmacniaczy gitarowych

Gear4Music.com

Blackstar Amplification opiera się w Northampton, w Anglii. Z ponad 50 lat doświadczenia jako muzyków, projektantów i producenci zespół Blackstar są niezwykle pasją wzmacniacz gitarowy. Ich celem jest zapewnienie gitarzystów narzędziami najlepsze możliwe wyrażanie. View All Information

Najbardziej popularne Blackstar wzmacniaczy

Pierwszy 19 produkty Wyświetlono

Blackstar gitara wzmacniacz zasięgu

HT-5 są przeznaczone do użytku w studiu i w praktyce wzmacniaczy, które mogą być wygięte. Przyjmując wszystkie wielkie barwy w pedały zaworu HT, HT-5 wzmacniacze wyposażone są w dwa kanały i Blackstarw obwód ISF drobne korekty i kształtowanie ton. HT-5 serii jest dostępny jako Combo, głowy, głośnik gabinetu, i mini-stos.

Przenośne HT miejscach mają na celu występów gitarzysta. Ta seria all valve ma wzmacniacz do każdego typu wydajności – od małej mocy 20-Watt HT Studio 20 Combo do 100-watowych HT etapie 100.

Seria jednej linii są zaprojektowane z wszechstronność w umyśle. Z potężnym 200-watowy, wyposażone w KT88 jedna głowa 200 serii do pięknie zdobione 40-watowy serii jeden S1-45 Combo, jedna seria wzmacniaczy posiadają wbudowany system redukcji mocy DPR, który pozwala na zmniejszenie ogólnej mocy do 10% mocy znamionowej, bez utraty dźwięk pełny zawór doświadczenie.

Artisan serii jest chyba Blackstarjest najbardziej pięknie zdobione linii wzmacniacza. Z naciskiem na sonic czystości i prostota, ręcznie rzemieślnik zakres pompa się boutique dźwięków. Artisan 15 Handwired Combo startuje serii i oferuje dynamiczne, moc rury klasy A, przełączane do 5 watów na ostateczny elastyczność ton 15-watów.

Gitara Amp News

NAMM 2017: Vox serii niestandardowych, MV50, BC112/BC108, wzmacniacz gitara

Z gwiazd 2017 do linii pod ręką Vox po raz kolejny okazały się być mistrzami innowacji, zapewniając solidną mieszankę klasyczne i współczesne meandry... Więcej »

Blackstar uruchomić nową linię V2

Nowa generacja ich krytyków ID Core zakres, Blackstars V2 modele obietnica Legendarny dźwięk i wyjątkową uniwersalność... Więcej »

Line 6 uruchomić Spider V zakres

Z mnóstwo nowych funkcji Spider V zrewolucjonizował cyfrowego wzmocnienia?... Więcej »

Boss Katana gitarowych wkrótce na Gear4music

Boss uruchomienie swojej nowej serii Katana wzmacniaczy gitarowych.... Więcej »

VOX ogłosić AC, MINI5 i wzmacniacze VT w British Racing Green

Niektóre z VOXjest bardzo lubi Ulubione są teraz dostępne w nowym kolorze limited edition marki.... Więcej »