Akustyczne zestawy perkusyjne

Zestawy perkusyjne odznaczyły się praktycznie w każdym gatunku muzyki od rocka po hip hop, od jazzu po reggae, sprawiając, że akustyczne zestawy perkusyjne stały się niezwykle popularnym instrumentem.

View All Information

Najpopularniejsze

Informacje o perkusji akustycznej

Jak różnią się zestawy dźwięk?

Rock i fusion bębna, który ustawia różnią się dźwięk i czy perkusista zdecyduje się użyć jednego lub inne zestawy jest często do kwestią preferencji.

Rock zestawy mają tendencję do tworzenia bardziej koniunkturą dźwięku, natomiast zestawy syntezy jądrowej, - które rozwijały się od jazz fusion - uważa się za posiadające jaśniejsze rezonansu. Rodzaje drewna używanego w każdego zestawu perkusyjnego często jest kluczowym czynnikiem, z syntezy silnie związane z Brzoza i rock drum kit więcej ściśle identyfikowane z klon lub topoli.

Inne czynniki należy rozważyć podczas kupowania zestawu perkusyjnego

Podczas gdy niektóre bębna zestawy pochodzą z cymbały, są one często zakupione oddzielnie i niektórzy specjaliści za pomocą o połowę a tuzin w celu utworzenia rodzaje dźwięków, które chcą. A White Horse pierwotny 6 "Splash karatale, na przykład tworzy surowego i pierwotny dźwięku dla Twojego zestawu perkusyjnego, podczas White Horse Pro 15" Crash Chin karatale produkuje jasnych i energiczne dźwięk.

Pełne White Horse Pro karatale Pack zawierającą 14 cali hi kapelusze, karatale osiem calowy powitalny, karatale 18-calowe awarii i karatale 20-calowy awaria/ride jest dostępny zapewnienie pełnej uzupełnienie cymbały zestawu perkusyjnego.

Podczas gdy bęben zestawy reputacji jest głośny, jest możliwe zmniejszać dźwięku, który znacznie zwrócą się do praktyki cicho, korzystając z zestawu perkusyjnego tłumiących wkładki. Drum Kit tłumiących Pad Set, na przykład, można zmniejszyć hałasu zestawu perkusyjnego przez maksymalnie 90 procent. Zawiera on basowa konsola, 16 cala plus karatale konsoli, konsola kapelusz trafień 14 cali, konsola Werbel 14 cali i tom 12-calowy, 13-calowe i 16-calowy wkładki.

Nowości

Teraz Pończocha Natal Cafe Racer w skrzyć szampan i British Racing Green

Wspaniałe wykonanie i jeden rodzaj tonu Natal Cafe Racer pow³oka opakowywuje są ekscytujące podstawę profesjonalnych perkusistów z prawie każdego gatunku.... Więcej »

Ekskluzywne SJC Colour Rush zestawy i sidła Ed. Ltd. w Gear4music

Krawiec wykonane i zdecydowanie niestandardowe, SJC dostarczyć towar po raz kolejny z niektórych ekskluzywnych ofert, które są dostępne tylko dla Gear4music. Nie przegap!... Więcej »

NAMM 2017: Mapex Saturn V Tour Edition

W różnych rozmiarach i wykończeń Mapex's new Saturn V wycieczki express classic Mapex dźwięk z nowym ergonomicznej konstrukcji... Więcej »

NAMM 2017: Yamaha ogłosić nową serię Rydeen bębna

Przynosząc thunder o tegorocznym NAMM są Yamahaw nowej serii Ryden. Zestaw poziom początkujący z myślą o, można oczekiwać, że premium wysokiej jakości o szczyptę ceny.... Więcej »

SJC i Tre Cool przedstawić Mike Dirnt Custom Kit For Christmas

W ramach współpracy przy projektowaniu starań SJC Custom Drums zielony dzień perkusista Tre Cool zaprojektowaliśmy zestaw perkusyjny niestandardowe, aby dopasować zespołu kolega Mike Dirnt podpis bas... Więcej »