Zestawy perkusji akustycznej

Zestawy perkusyjne odznaczyły się w dosłownie każdym gatunku muzyki od rocka po hip hop, od jazzu po reggae, sprawiając, że zestawy perkusji akystycznej stały się bardzo popularnym instrumentem.

View All Information

Najpopularniejsze

Pierwszy 18 produkty Wyświetlono

Informacje o perkusji akustycznej

Jak różnią się zestawy dźwięk?

Rock i fusion bębna, który ustawia różnią się dźwięk i czy perkusista zdecyduje się użyć jednego lub inne zestawy jest często do kwestią preferencji.

Rock zestawy mają tendencję do tworzenia bardziej koniunkturą dźwięku, natomiast zestawy syntezy jądrowej, - które rozwijały się od jazz fusion - uważa się za posiadające jaśniejsze rezonansu. Rodzaje drewna używanego w każdego zestawu perkusyjnego często jest kluczowym czynnikiem, z syntezy silnie związane z Brzoza i rock drum kit więcej ściśle identyfikowane z klon lub topoli.

Inne czynniki należy rozważyć podczas kupowania zestawu perkusyjnego

Podczas gdy niektóre bębna zestawy pochodzą z cymbały, są one często zakupione oddzielnie i niektórzy specjaliści za pomocą o połowę a tuzin w celu utworzenia rodzaje dźwięków, które chcą. A White Horse pierwotny 6 "Splash karatale, na przykład tworzy surowego i pierwotny dźwięku dla Twojego zestawu perkusyjnego, podczas White Horse Pro 15" Crash Chin karatale produkuje jasnych i energiczne dźwięk.

Pełne White Horse Pro karatale Pack zawierającą 14 cali hi kapelusze, karatale osiem calowy powitalny, karatale 18-calowe awarii i karatale 20-calowy awaria/ride jest dostępny zapewnienie pełnej uzupełnienie cymbały zestawu perkusyjnego.

Podczas gdy bęben zestawy reputacji jest głośny, jest możliwe zmniejszać dźwięku, który znacznie zwrócą się do praktyki cicho, korzystając z zestawu perkusyjnego tłumiących wkładki. Drum Kit tłumiących Pad Set, na przykład, można zmniejszyć hałasu zestawu perkusyjnego przez maksymalnie 90 procent. Zawiera on basowa konsola, 16 cala plus karatale konsoli, konsola kapelusz trafień 14 cali, konsola Werbel 14 cali i tom 12-calowy, 13-calowe i 16-calowy wkładki.

Nowości

NAMM 2016: Mapex odsłonić Storm Series Kit

Mapex przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek zupełnie nowy serii Storm hotelu winter NAMM 2016.... Więcej »

NAMM 2016: Yamaha ujawnia zestawu perkusyjnego niestandardowe nagranie

Yamaha wiatr zegar do 1970 roku do reinkarnacji ich najbardziej znanych zestaw perkusyjny - niestandardowe nagranie.... Więcej »

NAMM 2016: Yamaha wypuszcza nowy zestaw perkusyjny przeznaczony do nagrywania, zaprojektowany we współpracy ze Steve'm Gadd

Firma Yamaha ujawniła, że słynne niestandardowych perkusje do celów nagraniowych, ponownie zaprojektowane ze Steve'm Gadd, ukażą się w roku 2016.... Więcej »

NAMM 2016: Liberty perkusja odsłonić niestandardowych Cherry i drzewa oliwkowego Kit

Liberty perkusja stworzył niesamowite nowy niestandardowy zestaw, wykonane ze specjalnej mieszanki Cherry, drzewa oliwkowego i brzozy, które będzie można oglądać w NAMM 2016 obok innych niestandardowych działa.... Więcej »

Limitowana edycja Natal zestawów w magazynie

Natal limited edition podzielić lakier klon zestawów perkusyjnych są teraz dostępne na Gear4music.com.... Więcej »