Akustyczne zestawy perkusyjne

Zestawy perkusyjne odznaczyły się praktycznie w każdym gatunku muzyki od rocka po hip hop, od jazzu po reggae, sprawiając, że akustyczne zestawy perkusyjne stały się niezwykle popularnym instrumentem.

View All Information

Najpopularniejsze

Informacje o perkusji akustycznej

Jak różnią się zestawy dźwięk?

Rock i fusion bębna, który ustawia różnią się dźwięk i czy perkusista zdecyduje się użyć jednego lub inne zestawy jest często do kwestią preferencji.

Rock zestawy mają tendencję do tworzenia bardziej koniunkturą dźwięku, natomiast zestawy syntezy jądrowej, - które rozwijały się od jazz fusion - uważa się za posiadające jaśniejsze rezonansu. Rodzaje drewna używanego w każdego zestawu perkusyjnego często jest kluczowym czynnikiem, z syntezy silnie związane z Brzoza i rock drum kit więcej ściśle identyfikowane z klon lub topoli.

Inne czynniki należy rozważyć podczas kupowania zestawu perkusyjnego

Podczas gdy niektóre bębna zestawy pochodzą z cymbały, są one często zakupione oddzielnie i niektórzy specjaliści za pomocą o połowę a tuzin w celu utworzenia rodzaje dźwięków, które chcą. A White Horse pierwotny 6 "Splash karatale, na przykład tworzy surowego i pierwotny dźwięku dla Twojego zestawu perkusyjnego, podczas White Horse Pro 15" Crash Chin karatale produkuje jasnych i energiczne dźwięk.

Pełne White Horse Pro karatale Pack zawierającą 14 cali hi kapelusze, karatale osiem calowy powitalny, karatale 18-calowe awarii i karatale 20-calowy awaria/ride jest dostępny zapewnienie pełnej uzupełnienie cymbały zestawu perkusyjnego.

Podczas gdy bęben zestawy reputacji jest głośny, jest możliwe zmniejszać dźwięku, który znacznie zwrócą się do praktyki cicho, korzystając z zestawu perkusyjnego tłumiących wkładki. Drum Kit tłumiących Pad Set, na przykład, można zmniejszyć hałasu zestawu perkusyjnego przez maksymalnie 90 procent. Zawiera on basowa konsola, 16 cala plus karatale konsoli, konsola kapelusz trafień 14 cali, konsola Werbel 14 cali i tom 12-calowy, 13-calowe i 16-calowy wkładki.

Nowości

Roland TD-50 i TD-1KPX perkusja ogłosił

Ogłosił szereg nowych innowacyjnych bębny z Roland - TD-50 i TD-1KPX.... Więcej »

Yamaha przedstawia promocji współpracy z Protection Racket

Yamaha i Protection Racket są uruchomiona Oferta ograniczona czasowo, począwszy od 01/08/2016 do 31/10/2016... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha SJC niestandardowe perkusja

Gear4music jest jedynym europejskim dystrybutorem Massachusetts oparte marki SJC niestandardowe perkusja i teraz są hodowli wiele różnych produktów.... Więcej »

NAMM 2016: Mapex odsłonić Storm Series Kit

Mapex przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek zupełnie nowy serii Storm hotelu winter NAMM 2016.... Więcej »

NAMM 2016: Yamaha ujawnia zestawu perkusyjnego niestandardowe nagranie

Yamaha wiatr zegar do 1970 roku do reinkarnacji ich najbardziej znanych zestaw perkusyjny - niestandardowe nagranie.... Więcej »