Line 6 gitara elektryczna Amps

Gear4Music.com

6 linia wzmacniaczy gitarowych słyną z ich doskonały wzmacniacz współzawodnictwo, wytrzymała konstrukcja i jakość wykonania. Line 6 amp zakres jest podzielony na trzy serie charakterystyczne i każdy z nich oferuje najnowocześniejszych technologii: View All Information

Najbardziej popularnych wzmacniaczy gitarowych linii 6

Pierwszy 4 produkty Wyświetlono

Line 6 gitara Amps

Bieżący zakres i linia 6 obraca się wokół ich revered technologii Spider . Technologia Spider opiera się wokół amp i skutków modelowania. Spider amp pozwoli wszystkie inne dźwięki, efektów i konfiguracje, wszystkie Twoje ulubione artystów, z jednym naciśnięciem przycisku.

Zakres składa się z Spider IV, Spider zawór MKII, Spider Jam i Micro Spider.

Zakresy i Spider IV z 15 kombi Watt, aż do 150 kombi Watt - 150 Watt jest również dostępna jako szef autonomiczne, znany jako Spider IV HD150. Spider IV15 jest idealny dla osób, które odgrywają w domu lub prac studio i koncercie gdzie i oszczędnego zasilania może być korzystne.

Zakres Spider zawór MKII przyjmuje wszystkie zasilania i elastyczności modelowania technologii cyfrowych i bezpieczniki z klasycznych zawór przejściach tonalnych. Line 6 wprowadzone partnerstwo z renomowanymi zawór i producenta, Reinhold Bogner, który pomógł projektu wzmacniacz. Jeśli szukasz zasilania, uniwersalność i klasyczny rurki ciepło, następnie wygląd nie dalej niż MKII zawór Spider.

Spider Jam wprowadza zasilania i 6 linii i efektów modelowania, z pętli nagrywanie i wokal utwory. Z ponad 100 z ładunkiem pętli bęben, gitara basowa, gitara rytmiczna utworach odtwarzanych przez prawdziwe muzyków, Spider Jam mogą pomóc w ulepszeniu odtwarzane przy jednoczesnym zabawę zakłócającymi wzdłuż. I wyprowadza imponujące Watts 75 energii, wszystkich poprzez 12 "Celestion Custom głośnika.

Micro Pająk jest wersją niskiego zasilania, zasilaniu bateryjnym zakresu Spider. Idealnie nadają się do busking, wakacje, a nawet w autobusie. Micro Spider wyposażony w zintegrowany Tuner chromatyczne i obfitość skutki ustawień domyślnych dla elektryczne i akustyczne gitary. Ważenie tylko funta 7, Micro Spider umieszcza się 6 Watts wielkości i jest niezwykle przenośny.

Line 6 artystów

Linia 6 użytkownikow obejmują:

Benny Rietveld (Santana),
Ed O'Brien (Radiohead),
Rob Harris (Jamiroquai),
Jason Freese (Green Day),
Jon Button (Sheryl Crow),
Richard Fortis (Guns N' Roses),
Robin Le Messurier (Rod Stewart),
Roland Orzabal (Tears For Fears)

I wiele więcej znanych artystow!