Wzmacniacze Ampeg gitara basowa

Gear4Music.com

Ampeg gitara basowa wzmacniacze rozpoczął życie w 1946 roku i Ampeg jest obecnie jednym z największych nazwisk w wzmocnienie niskich tonów. W 1960 r. Ampeg stworzony wzmacniacz combo o nazwie Portaflex, który stał się standardowe combo bass całej w najbliższych dwóch dziesięcioleciach i jest jeszcze silny. W 1969 roku Ampeg był pierwszym, który wykorzystać 300 watów mocy w ich powstawania SVT, który od tego czasu stał się jednym z najbardziej poszukiwanych po etapie wzmacniacze wokół. View All Information

Najbardziej popularne Ampeg gitara basowa wzmacniacze

Pierwszy 16 produkty Wyświetlono

Ampeg kamienie milowe

1960 Ampeg wprowadza Portaflex wzmacniacz basowy. Dostrojony i przednie przeniesiony z powrotem zamknięte, Portaflex wyznacza nowy standard na dźwięk, obudowy i głośnika wydajność i wygodę w wzmocnienie basów.

1966 Ampeg wprowadzenie basy elektryczne, które czule przypomnieć kontrabas z przewijania w kształcie headstocks, f otwory i Pickup tajemnica!

1969 Uruchomić Ampeg SVT 300 Wat wzmacniacza na NAMM Show i Rolling Stones go zabrać na wycieczkę w 69, 72.

1988 Ampeg tworzy dziewięć stóp wysokości, 720 Funt gigant SVT amp, który Guinness Book of World Records nazwy największych na świecie wzmacniacz pracuje!

Ampeg News

Znaczki honorowym Lemmy ma być wydany w Niemczech

Charakterystyczny gitarzysta basowy Motorhead Lemmy jest zestaw do być upamiętnione pieczęć limited edition Uruchom.... Więcej »

Blackstar ogłosić 30 GBP Cashback na ID:Core belka wzmacniacz

Otrzymują 30 funtów cashback na Twoje ID:Core gdy zakup od 4 kwietnia do 31 maja 2016 r.... Więcej »

Musikmesse 2016: Blackstar Limited Edition Bronco Tan pakiet i Fly3 Mini gitara basowa

Sprawdź nowe Blackstar amplifikacji zwalnia na Musikmesse 2016.... Więcej »