Wzmacniacze Ampeg gitara basowa

Gear4Music.com

Ampeg gitara basowa wzmacniacze rozpoczął życie w 1946 roku i Ampeg jest obecnie jednym z największych nazwisk w wzmocnienie niskich tonów. W 1960 r. Ampeg stworzony wzmacniacz combo o nazwie Portaflex, który stał się standardowe combo bass całej w najbliższych dwóch dziesięcioleciach i jest jeszcze silny. W 1969 roku Ampeg był pierwszym, który wykorzystać 300 watów mocy w ich powstawania SVT, który od tego czasu stał się jednym z najbardziej poszukiwanych po etapie wzmacniacze wokół. View All Information

Najbardziej popularne Ampeg gitara basowa wzmacniacze

Pierwszy 17 produkty Wyświetlono

Ampeg kamienie milowe

1960 Ampeg wprowadza Portaflex wzmacniacz basowy. Dostrojony i przednie przeniesiony z powrotem zamknięte, Portaflex wyznacza nowy standard na dźwięk, obudowy i głośnika wydajność i wygodę w wzmocnienie basów.

1966 Ampeg wprowadzenie basy elektryczne, które czule przypomnieć kontrabas z przewijania w kształcie headstocks, f otwory i Pickup tajemnica!

1969 Uruchomić Ampeg SVT 300 Wat wzmacniacza na NAMM Show i Rolling Stones go zabrać na wycieczkę w 69, 72.

1988 Ampeg tworzy dziewięć stóp wysokości, 720 Funt gigant SVT amp, który Guinness Book of World Records nazwy największych na świecie wzmacniacz pracuje!

Ampeg News

Darkglass elektroniki teraz rozporządzalny przy Gear4music

Z szeroką gamę pedały i wzmacniacza, który obiecuje premium ton, elektronika Darkglass są odpowiedzi na wszystkie swoje basowa związanym z modlitw.... Więcej »

Orange amper Reveal Crush Komba Basowe, 25, 50 i 100

Orange wzmacniacze oficjalnie ujawnił trzy nowe wzmacniacze combo Basowe do Crush serii.... Więcej »

Lato 2016 NAMM: Fender ogłosić ' 57 niestandardowe Tweed i wzmacniacze Bassman 800

Fender dodała pięć nowych produktów do ich szeroką gamę wzmacniacze.... Więcej »