Wzmacniacze Ampeg gitara basowa

Gear4Music.com

Ampeg gitara basowa wzmacniacze rozpoczął życie w 1946 roku i Ampeg jest obecnie jednym z największych nazwisk w wzmocnienie niskich tonów. W 1960 r. Ampeg stworzony wzmacniacz combo o nazwie Portaflex, który stał się standardowe combo bass całej w najbliższych dwóch dziesięcioleciach i jest jeszcze silny. W 1969 roku Ampeg był pierwszym, który wykorzystać 300 watów mocy w ich powstawania SVT, który od tego czasu stał się jednym z najbardziej poszukiwanych po etapie wzmacniacze wokół. View All Information

Najbardziej popularne Ampeg gitara basowa wzmacniacze

Pierwszy 16 produkty Wyświetlono

Ampeg kamienie milowe

1960 Ampeg wprowadza Portaflex wzmacniacz basowy. Dostrojony i przednie przeniesiony z powrotem zamknięte, Portaflex wyznacza nowy standard na dźwięk, obudowy i głośnika wydajność i wygodę w wzmocnienie basów.

1966 Ampeg wprowadzenie basy elektryczne, które czule przypomnieć kontrabas z przewijania w kształcie headstocks, f otwory i Pickup tajemnica!

1969 Uruchomić Ampeg SVT 300 Wat wzmacniacza na NAMM Show i Rolling Stones go zabrać na wycieczkę w 69, 72.

1988 Ampeg tworzy dziewięć stóp wysokości, 720 Funt gigant SVT amp, który Guinness Book of World Records nazwy największych na świecie wzmacniacz pracuje!

Ampeg News

Lato 2016 NAMM: Fender ogłosić ' 57 niestandardowe Tweed i wzmacniacze Bassman 800

Fender dodała pięć nowych produktów do ich szeroką gamę wzmacniacze.... Więcej »

Znaczki honorowym Lemmy ma być wydany w Niemczech

Charakterystyczny gitarzysta basowy Motorhead Lemmy jest zestaw do być upamiętnione pieczęć limited edition Uruchom.... Więcej »

Blackstar ogłosić 30 GBP Cashback na ID:Core belka wzmacniacz

Otrzymują 30 funtów cashback na Twoje ID:Core gdy zakup od 4 kwietnia do 31 maja 2016 r.... Więcej »