Vox wzmacniaczy gitarowych

Gear4Music.com

Vox są większość szczególnie znany ze swoich wzmacniacze. AC30 i AC15 zyskał ogromną popularność w połowie lat sześćdziesiątych, kiedy stał się bardzo popularny w obrębie sceny brytyjskiego. Przed długą, zespołów takich jak The Rolling Stones i The Kinks rozpoczęła używanie Vox amperów, sprzyjając obwody "Top Boost", zdefiniowanego przepływu na dźwięku. View All Information

Vox praktyki Amps

Pierwszy 18 produkty Wyświetlono

Vox kombi Amps

Pierwszy 44 produkty Wyświetlono

Vox gitara Amp Heads

Pierwszy 7 produkty Wyświetlono

Vox gitara głośnika kabin

Pierwszy 4 produkty Wyświetlono

Vox wzmacniaczy gitarowych

Vox Valvetronix serii bezpiecznik moc i elastyczność modelowania Cyfrowy wzmacniacz półprzewodnikowy, charakter i odpowiedzi zawór amp wykorzystując 12AX7 rury próżniowej na etapie produkcji. Wzmacniacze Valvetronix są niezwykle wszechstronne i będzie zaspokajać prawie każdy gitarzysta - bez względu na styl i zdolności. Seria składa się z VT15, VT30, VT50 i VT100 który okres od 15-Wat ogromne 100 watów mocy.

Wzmacniacze VR zawór reaktora przyjąć wszystkie najlepsze cechy nowoczesnych wzmacniaczy i wymieszać je z najlepszych cech starych wzmacniaczy. Przy użyciu obwodów VR sprawdzony i popularny, reaktor zaworów serii można osiągnąć prawie każdy dźwięk z najczystszych w czyste, aby najbrudniejsze brudne. Vintage styl daje zarówno AC15VR i AC30VR to ponadczasowa Vox wygląd.

Seria AC zwyczaj wprowadzono po raz pierwszy w 1958 roku i jest jednym z najbardziej szanowanych gitara historii zakresy amp - głównie znana dźwięk, który wywołał inwazji brytyjskiej muzyki rockowej. Opierając się na ponad 50 lat doświadczenia, AC15C1 niestandardowe 1 x 12 " był wybór na niezliczone gitarzystów w całej historii jego unikalny dźwięk i funkcje, takie jak"Top Boost"obwody. AC30C2 niestandardowe 2 x 12 " daje graczom podwójnej wielkości produkcji i rysy twarzy pętla efektów. W przeciwieństwie do AC30C2 AC30C2X niestandardowe 2 x 12 " posiada parę głośników Celestion Alnico niebieski.