Instrumenty klawiszowe Korg

Gear4Music.com

Instrumenty klawiszowe Korg jest liderem w dziedzinie klawiatury muzyka, muzyka stacji roboczych i syntezatory. Wielu wierzy, Korg ma całkowicie na nowo świat instrumentów klawiszowych interaktywne. Instrumenty klawiszowe Korg przyjęcia nowatorskich technologii i łatwości użycia do produkcji dynamicznych i inspirujące doświadczenie gry. View All Information

Instrumenty klawiszowe Korg

Pierwszy 15 produkty Wyświetlono

Korg klawiatury stacji roboczych

Pierwszy 19 produkty Wyświetlono

Instrumenty klawiszowe Korg

Instrumenty klawiszowe Korg dostarczyć arsenał ostateczny muzyków z pełną gamę instrumentów klawiszowych, moduły dźwiękowe, klawiatury muzyka i muzyka stacji roboczych, jak również fortepiany i syntezatorów, do każdego użytku.

Inteligentny aranżer Korg klawiatury może być idealny partner muzyczny, multi celu jako stacja piosenek i twój zespół, wszystkie w jeden kompleksowy klawiatury.

Wspaniałe dźwięki, najnowocześniejsze efekty, nowoczesny design i intuicyjna łatwość użytkowania są podstawą marki klawiatury Korg.

Korg News

Roland uruchamiania stacji roboczej FA-07 i SE-02 analogowy syntezator

Pierwszy syntezator wpisów z Roland's 'Przedefiniować przyszłości', FA-07 stacji roboczej i SE-02 syntezator obiecać pełne wyrażenie użytkownika i wszechstronność na pokładzie.... Więcej »

KORG gadżet aktualizacji i wersji gratis'Lite' Mac

Wyposażony w zupełnie nową aktualizację do oryginalnego oprogramowania układowego, KORG gadżet otrzymuje całkowitym przebudowaniu jak również nową wersję 'lite'.... Więcej »

MUSIKMESSE 2017: KORG G1 powietrza pianino cyfrowe, KRONOS LS, SV-1

Z mnóstwo nowych reinterpretacje i znajome twarze, aby uruchomić KORG odsłonić najnowsze wersje tego lata Musikmesse we Frankfurcie Niemcy.... Więcej »