Perkusyjne

at Gear4music.com

Większość perkusyjne środek 14 "szeroki przez 5.5" głębokie. Ten rozmiar standardowy często znajduje się na zestawy Rock, Fusion. Werbel Piccolo, takich jak Pearl B1330 jest płytkie Werbel, który zazwyczaj środki 13 "szeroki przez 3" głębokie. Metalowe perkusistów często preferują perkusyjne z powierzchni mniejsze i bardziej dogłębnie takich jak Pearl Joey Jordison podpisu.

View All Information

Najlepiej sprzedających perkusyjne

Pierwszy 15 produkty Wyświetlono

O perkusyjne

Bęben jest być może najbardziej istotną częścią każdego bębna Instalacja zestawu. Ich odrębne dźwięku krakingu powinny świadczyć na sidła, sami – sidła są metalowe szczepów lub przewody, które są rozstrunynięte na skórę u dołu bębna.

Sidła są zwykle wykonywane ze stali, instrumenty dęte, brązowy lub drewna w celu osiągnięcia różnych charakterystyk tonów. Stosowanie różnych Werbel głów i tuningi również odgrywać ważną rolę w ogólnym dźwięku i odcienia bęben.

Bęben News

Foo Fighters: 1000 fanów pokrycie Hit do zespołu do Włoch

1000 wydajności wentylatorów włoskiej Foo Fighters nauczyć Fly idzie wirusowe i sprawia, że zespół wstać i zwracać uwagę.... Więcej »

ZEGAREK - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-Drums elektroniczny zestaw perkusyjny

Zawierające wszystkie nowe TD-25 V-Drum moduł, który zapewnia poczucie dynamicznych i interaktywnych, dwa nowe zastąpić zestawy Roland V-Drums TD-15.... Więcej »

NAMM 2015: Sabian talerze perkusyjne duże i brzydkie

Sabian rozpoczęły nowy zestaw jazdy talerze, duże i brzydkie zakres. Te potężne talerze nagłośnić ciemny, organyicznych i niedoskonałe.... Więcej »