Tanglewood gitary

Gear4Music.com

Gitara akustyczna Tanglewood mają długie dziedzictwa wytwarzania instrumenty akustyczne i ich akustyczna koncentrujemy się na. Tanglewood wielokrotnie są najbardziej popularnej marki gitara akustyczna w Wielkiej Brytanii, jak również nadmiarów wiele badań przemysłu. View All Information

Najbardziej popularne Tanglewood gitary

Pierwszy 17 produkty Wyświetlono

O Tanglewood gitary

Brytyjski producent, Tanglewood gitary zrobić, akustyczna, elektryczna, gitara basowa i instrumenty ludowe. Pierwotnie założony w Londynie w 1988 roku przeniosła się do Kent i rownież mają miejsce bardzo w pobliżu naszych biur w Wetherby, Yorkshire. Dziś są one jednym z Wielkiej Brytanii najlepiej sprzedających się marek gitara akustyczna.

Tanglewood gitara zakresy obejmują Discover, Evolution, dziedzictwo, Java, wzorzec projektowania, Nashville, Premier, Roadster i Sundance. Zbadania serii za pomocą przyciskow u gory tej strona, aby dowiedzieć się więcej. Dodaj do tego szeroki wybor Tanglewood gitara basowa, instrumenty ludowe i gitara pakiety i to jest proste, aby zobaczyć, że niezależnie od rodzaju gitarzysta jesteś, Tanglewood ma gitarę do własnych.

Tanglewood wiadomości

Tanglewoodw Sundance wydajności Pro Series w Gear4music

Łączeniu tradycji z nowoczesnych technik, Tanglewood's serii Pro Performance Sundance oferuje graczowi unikalne brzmienia z własną osobowość.... Więcej »

Musikmesse 2013: Co to jest nowy z Tanglewood?

Tanglewood uruchomiły szereg nowych gitar akustycznych i elektro-akustyczna Musikmesse w tym roku, jak również dodanie do swojej oferty wzmacniaczy akustycznych.... Więcej »

Liverpool oddać hołd zespołuThe Beatles kluczową

W trzech tygodniu celebracja extravaganza Liverpoolu będzie płacić Testamentu do legendarnego albumu Beatles 'Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band'... Więcej »