Tanglewood gitary

Gear4Music.com

Gitara akustyczna Tanglewood mają długie dziedzictwa wytwarzania instrumenty akustyczne i ich akustyczna koncentrujemy się na. Tanglewood wielokrotnie są najbardziej popularnej marki gitara akustyczna w Wielkiej Brytanii, jak również nadmiarów wiele badań przemysłu. View All Information

Najbardziej popularne Tanglewood gitary

Pierwszy 19 produkty Wyświetlono

O Tanglewood gitary

Brytyjski producent, Tanglewood gitary zrobić, akustyczna, elektryczna, gitara basowa i instrumenty ludowe. Pierwotnie założony w Londynie w 1988 roku przeniosła się do Kent i rownież mają miejsce bardzo w pobliżu naszych biur w Wetherby, Yorkshire. Dziś są one jednym z Wielkiej Brytanii najlepiej sprzedających się marek gitara akustyczna.

Tanglewood gitara zakresy obejmują Discover, Evolution, dziedzictwo, Java, wzorzec projektowania, Nashville, Premier, Roadster i Sundance. Zbadania serii za pomocą przyciskow u gory tej strona, aby dowiedzieć się więcej. Dodaj do tego szeroki wybor Tanglewood gitara basowa, instrumenty ludowe i gitara pakiety i to jest proste, aby zobaczyć, że niezależnie od rodzaju gitarzysta jesteś, Tanglewood ma gitarę do własnych.

Tanglewood wiadomości

Musikmesse 2013: Co to jest nowy z Tanglewood?

Tanglewood uruchomiły szereg nowych gitar akustycznych i elektro-akustyczna Musikmesse w tym roku, jak również dodanie do swojej oferty wzmacniaczy akustycznych.... Więcej »

Musikmesse 2013: Jackson Prezentacja serii wybierz USA we Frankfurcie

Jackson gablota ich nowej serii wybierz USA gitara elektryczna w tym tygodniu na targach Musikmesse.... Więcej »

Musikmesse 2013: Paul Reed Smith uruchomić Trem P22 na tegorocznej wystawie we Frankfurcie nad Menem

Paul Reed Smith nowy P22 Trem oferuje klasyczne humbuckertones graczy i fantastyczne dźwięki akustycznych.... Więcej »