Akcesoria do bębna

Perkusistów mają ogromną liczbę akcesoria dostępne ułatwić ich życia. W Gear4music.com, wiemy, co potrzebne perkusistami, dlatego zapewniamy najbardziej przydatne dodatków przeglądarki IE zestawy akustyczna i zestawy elektroniczne.

View All Information

Najbardziej popularne Sticks bębna

Najbardziej popularne głowice bębna

Najbardziej popularne Drum torby i przypadków

O akcesoria Drum Kit

Nasze zakres akcesoriów z głowy bębnie deskami bębna, torby i przypadków czesne DVD wyprodukowane przez wiodących marek, takich jak Sabian, Vater, Vic Firth, Zildjian i Roland. Co perkusista potrzebuje klucza bębna, ale inne muszą mieć elementy perkusistów Memory stick i finger taśmy i karatale Polski.

Mamy bogatą ofertę deskami bębna w szereg mocnych – 5A są popularne Memory stick na początku jak funkcja równowagi jakości. Możemy również posiadać numer podpisu bębna deskami artystów, w tym Joey Jordison.

Perkusja i instrumenty perkusyjne News

Gear4music teraz Pończocha SJC niestandardowe perkusja

Gear4music jest jedynym europejskim dystrybutorem Massachusetts oparte marki SJC niestandardowe perkusja i teraz są hodowli wiele różnych produktów.... Więcej »

Darmowe 5-letnia gwarancja na Roland TD - 30K i TD-30KV zestawów perkusyjnych V-Pro

Roland TD - 30K i zestawów perkusyjnych TD-30KV V-Pro teraz przyjść z gratis5-letnia gwarancja ograniczona czasowo oferta (dostępny tylko w Wielkiej Brytanii).... Więcej »

Musikmesse 2016: Yamaha uruchomienie trzech nowych DTX elektronicznych zestawów perkusyjnych

Wprowadzenie nowych DTX720K, DTX760K i DTX920K elektronicznych drum Kit z Yamaha.... Więcej »