Akcesoria do bębna

Perkusistów mają ogromną liczbę akcesoria dostępne ułatwić ich życia. W Gear4music.com, wiemy, co potrzebne perkusistami, dlatego zapewniamy najbardziej przydatne dodatków przeglądarki IE zestawy akustyczna i zestawy elektroniczne.

View All Information

Najbardziej popularne Sticks bębna

Pierwszy 9 produkty Wyświetlono

Najbardziej popularne głowice bębna

Pierwszy 9 produkty Wyświetlono

Najbardziej popularne Drum torby i przypadków

Pierwszy 9 produkty Wyświetlono

O akcesoria Drum Kit

Nasze zakres akcesoriów z głowy bębnie deskami bębna, torby i przypadków czesne DVD wyprodukowane przez wiodących marek, takich jak Sabian, Vater, Vic Firth, Zildjian i Roland. Co perkusista potrzebuje klucza bębna, ale inne muszą mieć elementy perkusistów Memory stick i finger taśmy i karatale Polski.

Mamy bogatą ofertę deskami bębna w szereg mocnych – 5A są popularne Memory stick na początku jak funkcja równowagi jakości. Możemy również posiadać numer podpisu bębna deskami artystów, w tym Joey Jordison.

Perkusja i instrumenty perkusyjne News

Roland TD-1KPX V-Drums elektroniczna Drum Kit już w magazynie

Roland Portable TD-1KPX V-Drums elektroniczna Drum Kit pochodzi jak najbardziej ekonomicznie zakresu V bęben, ale z pewnością nie skąpić na jakość... Więcej »

W tygodniu, aby Go aż do Rolanda 'przyszłość na nowo'

Z ponad 30 wersjach planowanych produktów 909 dzień zapowiada się na przełomowe wydarzenie... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha SJC niestandardowe perkusja

Gear4music jest jedynym europejskim dystrybutorem Massachusetts oparte marki SJC niestandardowe perkusja i teraz są hodowli wiele różnych produktów.... Więcej »