Gitara basowa marki Gear4music

Gear4Music.com

Gear4music gitara basowa gitara zostały starannie opracowane, aby zapewnia jedne z najlepszych funkcji dostępnych na basie po przystępnej cenie. Od kilku lat pracowaliśmy z niektóre z wiodących producentów bas na świecie zapewnienie instrumentów, które naprawdę wierzymy w. View All Information

Gitara basowa gitara pakiety marki Gear4music

Pierwszy 63 produkty Wyświetlono

Dowiedz się więcej o gitara basowa

Przystępna cenowo gitara basowa

Gitara basowa mają zwykle cztery struny i frets - to czyni je mniej skomplikowane dla początkujących nauczyć się gitara basowa. Jednakże gitara basowa Fender może sprzedać w górę o 400 funtów i są znacznie tańsze basses na rynku, które oferują podobnym stylu, takich jak elektryczna gitara basowa G-4.

Podobnie jak typowe gitara basowa Fender model ten ma frets i cztery struny, jak również pobranie humbucking Cewka znanych podziału. Dzięki temu gitara basowa do wyprodukowania wyraźny sygnał jasne z dobre koniec małej głębokości, dziurkowanie i utrzymywania. Dostępna jest również częścią elektryczna gitara basowa G-4 & Amp Pack, który zawiera 15-watt praktyki kontrabas elektryczny, prowadząca gitara, zapasowe strunyów, pobranie i taśmy - wszystko, co potrzebne do odtwarzane natychmiast.

Odtwarzanie gitara basowa

Istnieją trzy główne sposoby gry gitara basowa - za pomocą pobrania, oskubaniu z palców lub "slapping". Pobrania są zazwyczaj używane do odtwarzania szybciej, chociaż niektórzy muzycy po prostu wolą ich do oskubaniu. Slapping jest bardziej zaawansowana technika popularised przez pokroju Flea z Red Hot Chili Peppers i powszechnie uznane w muzyce funk.

Poza te trzy jest możliwość korzystania z technik Oburęczny postukiwanie podobne do używanych w elektryczna odtwarzanie. Ten styl jest zazwyczaj używana przez, że jest to graczy wirtuoz gitara basowa - na takie jak Billy Sheehan - którzy wpuszczania tradycyjną rolę gitara basowa po prostu instrumentu sekcja rytmiczna.

Jak również wypróbowanie różnych technik gry, początkujących przejść ich dźwięk po uaktualnieniu do lepszego gitara basowa, i lub korzystanie z efektów pedals, takich jak Boss GT10B gitara basowa gitara skutki procesora.

Gitara basowa gitara News

SZEF uruchamia procesor Bass efekty GT-1B

Brakuje miejsca? Potrzebujesz całą bibliotekę dźwięków w nogach? Procesor efektów BOSS nowy GT-1B Bass ma podstawy opanowane.... Więcej »

NAMM 2017: Ibanez SRAS7 7 String progowa i bezprogowa gitara basowa

Unconventional jest co Ibanez robić najlepiej, SRAS7 przynosi najlepsze z obu światów nowoczesny muzyk z jego połączenie Bezprogowe i tastati chwytni,... Więcej »

SJC i Tre Cool przedstawić Mike Dirnt Custom Kit For Christmas

W ramach współpracy przy projektowaniu starań SJC Custom Drums zielony dzień perkusista Tre Cool zaprojektowaliśmy zestaw perkusyjny niestandardowe, aby dopasować zespołu kolega Mike Dirnt podpis bas... Więcej »

Gear4music będzie obsady Gibson 2017 zakres

Przynosząc dynamicznej splash kolor, Wariacje na klasycznych modeli i niezrównany dźwięk, Gear4music są dumni, aby zaopatrzyć w zakresie Gibson 2017.... Więcej »

Fender Zwolnij nowa gitara dostrajania aplikacji

Fender uruchomienie nowych aplikacji ' Fender Tune', zarówno w aplikacji, który jest przeznaczony dla początkujących i pro... Więcej »

Fender ogłosić Flea podpis Jazz Bass

Fender zniosła oficjalnie pokrywy na nowy basista podpisu ikony Red Hot Chili Peppers.... Więcej »