Interfejsy audio

Interfejsy audio pomoże podjąć domu nagrań na profesjonalnym poziomie. W Gear4music, zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jakość dźwięku do Twojego nagrania - nasz asortyment interfejsy audio i karty dźwiękowe zapewnia najlepszych konwersji sygnału audio w formacie cyfrowym wysokiej jakości, tak, że mogą być używane w komputerze.

View All Information

Najbardziej popularne interfejsy Audio

Informacje o interfejsach Audio

Mimo że albo połączenie ma wystarczające uprawnienia do dają dobre wyniki, FireWire jest wiadomo, że są bardziej wydajne dzięki transfer danych. Popularne Firewire interfejsów obejmują MOTU Ultralite i FireStudio Presonus. Karty PCI są wewnętrznie umieszczona w gnieździe na płycie głównej; w wyniku tego połączenia wymagają przełomowym pole/kabel.

Interfejsy USB wydają się być najbardziej popularne ze względu na swoje połączenie jest uniwersalnym standardem.

Audio interfejsu News

PreSonus odsłonić Quantum, interfejs ich najlepiej wykonanych do tej pory

Z imponującą liczbą możliwości jego pasem, Quantum maksymalizuje potencjał firmy audio i przynosi premium klasy jakości w bicie serca... Więcej »

Antelope Audio Audio wprowadzić flagowy Goliath HD interfejs

Ustawienie nowego standard dla interfejsów audio, Goliath HD oferuje szereg nowych, ekscytujących funkcji, które zwiększenia i udoskonalenia dźwięku dla uzyskania optymalnych rezultatów... Więcej »

Cubase 9 artysty z UR12 lub UR22 w Gear4music teraz

Od dziś można teraz kupić Steinberg's Cubase 9 artysty z UR12 lub UR22 za mniej niż cena Cubase 9 artysta samodzielna produkcja Suite... Więcej »