Interfejsy dźwięku

Interfejsy audio pomoże podjąć domu nagrań na profesjonalnym poziomie. W Gear4music, zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jakość dźwięku do Twojego nagrania - nasz asortyment interfejsy audio i karty dźwiękowe zapewnia najlepszych konwersji sygnału audio w formacie cyfrowym wysokiej jakości, tak, że mogą być używane w komputerze.

View All Information

Najbardziej popularne interfejsy Audio

Pierwszy 22 produkty Wyświetlono

Informacje o interfejsach Audio

Mimo że albo połączenie ma wystarczające uprawnienia do dają dobre wyniki, FireWire jest wiadomo, że są bardziej wydajne dzięki transfer danych. Popularne Firewire interfejsów obejmują MOTU Ultralite i FireStudio Presonus. Karty PCI są wewnętrznie umieszczona w gnieździe na płycie głównej; w wyniku tego połączenia wymagają przełomowym pole/kabel.

Interfejsy USB wydają się być najbardziej popularne ze względu na swoje połączenie jest uniwersalnym standardem.

Audio interfejsu News

NAMM 2017: Universal Audio MKII Solo/Duo/Quad Twin Apollo

Sprowadzenie klasyczne ciepłych kolorach analogowych na czele, Twój mix, Universal Audio Apollo Twin MKII jest ostateczne interfejs dla producentów muzyki nowoczesnej dzień.... Więcej »

NAMM 2017: RME odsłonić ich interfejs Fireface UFX II

Przy wykorzystaniu Państwo z art nagrywania i odtwarzania operacji, interfejs Fireface UFX II łączy w sobie premium jakości produkcji z następnego poziomu jakości dźwięku... Więcej »

NAMM 2017: Antelope Audio odsłonić Orion32 HD interfejs

64 kanały HDX i interfejsem USB3 AD/DA, Orion32 HD to najnowszy dodatek do zakresu Orion i oferuje cały szereg nowych ciekawych funkcji.... Więcej »