Interfejsy dźwięku

Interfejsy audio pomoże podjąć domu nagrań na profesjonalnym poziomie. W Gear4music, zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jakość dźwięku do Twojego nagrania - nasz asortyment interfejsy audio i karty dźwiękowe zapewnia najlepszych konwersji sygnału audio w formacie cyfrowym wysokiej jakości, tak, że mogą być używane w komputerze.

View All Information

Najbardziej popularne interfejsy Audio

Informacje o interfejsach Audio

Mimo że albo połączenie ma wystarczające uprawnienia do dają dobre wyniki, FireWire jest wiadomo, że są bardziej wydajne dzięki transfer danych. Popularne Firewire interfejsów obejmują MOTU Ultralite i FireStudio Presonus. Karty PCI są wewnętrznie umieszczona w gnieździe na płycie głównej; w wyniku tego połączenia wymagają przełomowym pole/kabel.

Interfejsy USB wydają się być najbardziej popularne ze względu na swoje połączenie jest uniwersalnym standardem.

Audio interfejsu News

Teraz Pończocha Antelope Audio

Antelope Audio staje się najnowszej marki mają zostać dodane do naszych rozległych pro audio / studio gama produktów... Więcej »

Nowej generacji Focusrite Scarlett drugi wykres porównania

Sprawdź nasze porównanie Focusrite Scarlett drugiej generacji do upewnij się, że masz Scarlett, który odpowiada Twoim wymaganiom sonic.... Więcej »

Darmowe pluginy z zakupu uniwersalny Audio Apollo Rack interfejsów

Universal Audio oferuje teraz Darmowe pluginy w ograniczony czas oferta zakupu wszelkich nowych Apollo rack interfejs audio.... Więcej »