Interfejsy dźwięku

Interfejsy audio pomoże podjąć domu nagrań na profesjonalnym poziomie. W Gear4music, zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jakość dźwięku do Twojego nagrania - nasz asortyment interfejsy audio i karty dźwiękowe zapewnia najlepszych konwersji sygnału audio w formacie cyfrowym wysokiej jakości, tak, że mogą być używane w komputerze.

View All Information

Najbardziej popularne interfejsy Audio

Informacje o interfejsach Audio

Mimo że albo połączenie ma wystarczające uprawnienia do dają dobre wyniki, FireWire jest wiadomo, że są bardziej wydajne dzięki transfer danych. Popularne Firewire interfejsów obejmują MOTU Ultralite i FireStudio Presonus. Karty PCI są wewnętrznie umieszczona w gnieździe na płycie głównej; w wyniku tego połączenia wymagają przełomowym pole/kabel.

Interfejsy USB wydają się być najbardziej popularne ze względu na swoje połączenie jest uniwersalnym standardem.

Audio interfejsu News

iZotope zwolnić wolne wtyczkę: Neutrino

Wyostrzyć swoje mixy z iZotope & rsquo; s Darmowe Neutrino plug-in. wstawić go w wielu utworach w sesji do tworzenia mieszanek lepiej wyważony, bez utraty dynamiki.... Więcej »

iZotope RX Plug-in pakiet promocja dla ograniczony czas tylko

iZotope RX Plug-in pakiet Promocja dostępna do 29 września 2016 roku.... Więcej »

Universal Audio Launch ograniczony czas Oferta Deal

Universal Audio oferują Ci szansę, aby uzyskać wszelkie Unison przedwzmacniacz plugin za darmo po rejestracji każdy nowy uniwersalny Audio Apollo Rackmount... Więcej »