Interfejsy audio

Interfejsy audio pomoże podjąć domu nagrań na profesjonalnym poziomie. W Gear4music, zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jakość dźwięku do Twojego nagrania - nasz asortyment interfejsy audio i karty dźwiękowe zapewnia najlepszych konwersji sygnału audio w formacie cyfrowym wysokiej jakości, tak, że mogą być używane w komputerze.

View All Information

Najbardziej popularne interfejsy Audio

Pierwszy 20 produkty Wyświetlono

Informacje o interfejsach Audio

Mimo że albo połączenie ma wystarczające uprawnienia do dają dobre wyniki, FireWire jest wiadomo, że są bardziej wydajne dzięki transfer danych. Popularne Firewire interfejsów obejmują MOTU Ultralite i FireStudio Presonus. Karty PCI są wewnętrznie umieszczona w gnieździe na płycie głównej; w wyniku tego połączenia wymagają przełomowym pole/kabel.

Interfejsy USB wydają się być najbardziej popularne ze względu na swoje połączenie jest uniwersalnym standardem.

Audio interfejsu News

Focusrite odsłonić iTrack jeden Pre kompaktowy interfejs nagrywania

Jest w stanie nagrać gitary i wokal, iTrack jeden Pre może działać z wejściami XLR lub Jack, pozwalając podróży muzyk niezrównaną kreatywności.... Więcej »

Focusrite's Clarett 2Pre już w sprzedaży na Gear4music

Focusrite interfejsu 2Pre Clarett jest na sprzedaż w Gear4music. Adept nagrywania wokali i gitary można spodziewać się konsekwentnie wspaniałe występy.... Więcej »

Avid Pro Tools Quartet i paczki z Duet przynieść ogromne oszczędności

Krawędzi skrawającej interfejsów zaprojektowane aby wnieść najpóźniej w technologii nagrywania dźwięku, para ma zostały produkcji profesjonalnej jakości jakość dźwięku po każdym użyciu... Więcej »