Interfejsy audio

Interfejsy audio pomoże podjąć domu nagrań na profesjonalnym poziomie. W Gear4music, zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jakość dźwięku do Twojego nagrania - nasz asortyment interfejsy audio i karty dźwiękowe zapewnia najlepszych konwersji sygnału audio w formacie cyfrowym wysokiej jakości, tak, że mogą być używane w komputerze.

View All Information

Najbardziej popularne interfejsy Audio

Informacje o interfejsach Audio

Mimo że albo połączenie ma wystarczające uprawnienia do dają dobre wyniki, FireWire jest wiadomo, że są bardziej wydajne dzięki transfer danych. Popularne Firewire interfejsów obejmują MOTU Ultralite i FireStudio Presonus. Karty PCI są wewnętrznie umieszczona w gnieździe na płycie głównej; w wyniku tego połączenia wymagają przełomowym pole/kabel.

Interfejsy USB wydają się być najbardziej popularne ze względu na swoje połączenie jest uniwersalnym standardem.

Audio interfejsu News

Antelope Audio Audio wprowadzić flagowy Goliath HD interfejs

Ustawienie nowego standard dla interfejsów audio, Goliath HD oferuje szereg nowych, ekscytujących funkcji, które zwiększenia i udoskonalenia dźwięku dla uzyskania optymalnych rezultatów... Więcej »

Cubase 9 artysty z UR12 lub UR22 w Gear4music teraz

Od dziś można teraz kupić Steinberg's Cubase 9 artysty z UR12 lub UR22 za mniej niż cena Cubase 9 artysta samodzielna produkcja Suite... Więcej »

Focusrite odsłonić iTrack jeden Pre kompaktowy interfejs nagrywania

Jest w stanie nagrać gitary i wokal, iTrack jeden Pre może działać z wejściami XLR lub Jack, pozwalając podróży muzyk niezrównaną kreatywności.... Więcej »