Mikrofony żywych

W Gear4music.com mamy szeregu Live mikrofony odpowiednie dla każdej aplikacji może potrzebne na etapie. Mamy także szereg mikrofony bezprzewodowe dostępne, włączając w to nasze własne rozwiązanie doskonałą wartość WM-333B, jak również przez wiodących marek, takich jak Sony i Audio Technica.

View All Information

Najbardziej popularne żywo mikrofony

Pierwszy 21 produkty Wyświetlono

O żywo mikrofony

Dynamiczne mikrofony mogą służyć vocal Performance, takich jak seria e8 Sennheiser i instrumentów, takich jak Shure SM57. Są one wszechstronne i idealnie nadaje się do stosowania ogólnego przeznaczenia, stosunkowo solidne, odporne na agresywnego i odporne na dużej wielkości przywozu.

Do rozwinięcia perkusja na etapie wymaga kombinacji chłodnicę i dynamiczne mikrofony – musimy zapasów szeregu multi mikrofon zestawy nadające się do tego z Marek, takich jak Samson i Electro-głos.

Mikrofon News

Rode mikrofonów ogłosić Redesign 3 najlepszych produktów

Trzy Rodejest stać się nagrywanie akcesoria znajdują się aktualizacje.... Więcej »

Shure świętowania 75 lat Unidyne!

75 lat temu urodził się mikrofon Shure Unidyne. Nawet, jeśli nie uznają nazwy, można z pewnością uznać wygląd tego kultowego mic.... Więcej »

Niebieski mikrofony "Hampton" wyszukiwania dla nowej nazwy

Wcześniej w tym roku na NAMM Show, niebieski mikrofony Odsłaniać mic pojemnościowya membrana małych, podać nazwę tymczasowego "Hampton".... Więcej »