Cajons

Cajon jest szybko staje się jednym z najbardziej popularnych instrumentów perkusyjnych w dzisiejszej sceny muzycznej zróżnicowane ale uważa się, zostały pierwotnie opracowane wokół wybrzeża Peru na początku XIX wieku. Cajons są idealne do wykorzystania w Łacińskiej i świata muzyki lub do tych odłączony akustyczne koncerty i koncerty na świeżym powietrzu.

View All Information

Najpopularniejsze Cajons

Pierwszy 19 produkty Wyświetlono

Sprzęt i akcesoria Cajon

Pierwszy 40 produkty Wyświetlono

O kachony

kachon Drum jest prosty instrument z kompleksu dźwięku. Niektorzy uważają, że kachon pochodzi z wykorzystania żeglugi skrzynie jako improwizowane instrumenty perkusyjne. Z tych skromnych początkow kachon jest obecnie niezwykle popularny instrument znaleźć w wielu rożnych rodzajow muzyki.

kachon sprawia, że rożne dźwięki w zależności od tego, gdzie i jak go uderza - wszystko z basow dźwięk efekt ostry sidła. Czy to jest zapewnienie sekcji rytmicznej cały lub działając jako część szerszego zespołu kachon jest potężnym narzędziem w rękach zarowno dla początkujących jak i ekspertow.

Na kachon graczy nie ma żadnych zasad. Początkujący mogą łatwo przymilać się dobry rytm z bębna, ale w rękach eksperta kachon produkuje bogate, dźwięczny i skomplikowane dźwięku. Przy odrobinie praktyki każdy początkujący mogą rozpocząć do opanowania subtelności kachon!

Aktualności kachon

NAMM 2016: Roland ujawnić hybrydowy Instrument we-10 EL kachon

Wprowadzenie innowacyjnych elektroniczne kachon warstwowe z Roland.... Więcej »

ZEGAREK - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-Drums elektroniczny zestaw perkusyjny

Zawierające wszystkie nowe TD-25 V-Drum moduł, który zapewnia poczucie dynamicznych i interaktywnych, dwa nowe zastąpić zestawy Roland V-Drums TD-15.... Więcej »

NAMM 2015: Sabian talerze perkusyjne duże i brzydkie

Sabian rozpoczęły nowy zestaw jazdy talerze, duże i brzydkie zakres. Te potężne talerze nagłośnić ciemny, organyicznych i niedoskonałe.... Więcej »