Cajons

Cajon jest szybko staje się jednym z najbardziej popularnych instrumentów perkusyjnych w dzisiejszej sceny muzycznej zróżnicowane ale uważa się, zostały pierwotnie opracowane wokół wybrzeża Peru na początku XIX wieku. Cajons są idealne do wykorzystania w Łacińskiej i świata muzyki lub do tych odłączony akustyczne koncerty i koncerty na świeżym powietrzu.

View All Information

Najpopularniejsze Cajons

Pierwszy 24 produkty Wyświetlono

Sprzęt i akcesoria Cajon

Pierwszy 55 produkty Wyświetlono

O kachony

kachon Drum jest prosty instrument z kompleksu dźwięku. Niektorzy uważają, że kachon pochodzi z wykorzystania żeglugi skrzynie jako improwizowane instrumenty perkusyjne. Z tych skromnych początkow kachon jest obecnie niezwykle popularny instrument znaleźć w wielu rożnych rodzajow muzyki.

kachon sprawia, że rożne dźwięki w zależności od tego, gdzie i jak go uderza - wszystko z basow dźwięk efekt ostry sidła. Czy to jest zapewnienie sekcji rytmicznej cały lub działając jako część szerszego zespołu kachon jest potężnym narzędziem w rękach zarowno dla początkujących jak i ekspertow.

Na kachon graczy nie ma żadnych zasad. Początkujący mogą łatwo przymilać się dobry rytm z bębna, ale w rękach eksperta kachon produkuje bogate, dźwięczny i skomplikowane dźwięku. Przy odrobinie praktyki każdy początkujący mogą rozpocząć do opanowania subtelności kachon!

Aktualności kachon

Gear4music teraz Pończocha SJC niestandardowe perkusja

Gear4music jest jedynym europejskim dystrybutorem Massachusetts oparte marki SJC niestandardowe perkusja i teraz są hodowli wiele różnych produktów.... Więcej »

NAMM 2016: Roland ujawnić hybrydowy Instrument we-10 EL kachon

Wprowadzenie innowacyjnych elektroniczne kachon warstwowe z Roland.... Więcej »

ZEGAREK - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-Drums elektroniczny zestaw perkusyjny

Zawierające wszystkie nowe TD-25 V-Drum moduł, który zapewnia poczucie dynamicznych i interaktywnych, dwa nowe zastąpić zestawy Roland V-Drums TD-15.... Więcej »