Cajons

Cajon jest szybko staje się jednym z najbardziej popularnych instrumentów perkusyjnych w dzisiejszej sceny muzycznej zróżnicowane ale uważa się, zostały pierwotnie opracowane wokół wybrzeża Peru na początku XIX wieku. Cajons są idealne do wykorzystania w Łacińskiej i świata muzyki lub do tych odłączony akustyczne koncerty i koncerty na świeżym powietrzu.

View All Information

Najpopularniejsze Cajons

Pierwszy 25 produkty Wyświetlono

Sprzęt i akcesoria Cajon

Pierwszy 84 produkty Wyświetlono

O kachony

kachon Drum jest prosty instrument z kompleksu dźwięku. Niektorzy uważają, że kachon pochodzi z wykorzystania żeglugi skrzynie jako improwizowane instrumenty perkusyjne. Z tych skromnych początkow kachon jest obecnie niezwykle popularny instrument znaleźć w wielu rożnych rodzajow muzyki.

kachon sprawia, że rożne dźwięki w zależności od tego, gdzie i jak go uderza - wszystko z basow dźwięk efekt ostry sidła. Czy to jest zapewnienie sekcji rytmicznej cały lub działając jako część szerszego zespołu kachon jest potężnym narzędziem w rękach zarowno dla początkujących jak i ekspertow.

Na kachon graczy nie ma żadnych zasad. Początkujący mogą łatwo przymilać się dobry rytm z bębna, ale w rękach eksperta kachon produkuje bogate, dźwięczny i skomplikowane dźwięku. Przy odrobinie praktyki każdy początkujący mogą rozpocząć do opanowania subtelności kachon!

Aktualności kachon

Ruach muzyka wprowadzić ponownie uwiedzony zakres do Gear4music

Z szeroką gamą instrumentów, które obejmują różne części widma perkusyjnych Ruach podnieść poprzeczkę i ustawić siebie jako przemysł nowy standard.... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha SJC niestandardowe perkusja

Gear4music jest jedynym europejskim dystrybutorem Massachusetts oparte marki SJC niestandardowe perkusja i teraz są hodowli wiele różnych produktów.... Więcej »

NAMM 2016: Roland ujawnić hybrydowy Instrument we-10 EL kachon

Wprowadzenie innowacyjnych elektroniczne kachon warstwowe z Roland.... Więcej »