Bęben mikrofony

Mikrofony perkusyjne pochodzą w rożnych kształtach i rozmiarach, każdy z ich własnych unikalnych cech do przechwytywania rożnych części zestawu perkusyjnego. Dynamiczny i mikrofony pojemnościowe są najbardziej powszechne rodzaje mikrofon do wychwytywania perkusja. Mikrofony dynamiczne oferują dobrej klasy średniej częstotliwości i będą często używane na Snare, Toms, i Kick Drum, i ich trudnych budować sprawia, że ich wystarczająco silne aby przetrwać okolicznościowe panna hit. Mikrofony pojemnościowe są często używane jako pokoj mikrofonow lub ogolnych uchwycić zakres częstotliwości szeroki talerz i atmosfera sali żyć. Są one zazwyczaj bardziej wrażliwe i delikatne i często pochodzą z ' pad"wyłącznik do tłumienia wysokich poziomow dźwięku.

View All Information

Najpopularniejszych mikrofonów perkusyjnych

Pierwszy 7 produkty Wyświetlono

Dotyczących mikrofonów bębna

Mic'ing do zestawu perkusyjnego może być jednym z najtrudniejszych zadań, które można zmierzyć inżyniera – szczęście, z prawej mikrofonu, zadanie może stać się znacznie łatwiejsze. Tradycyjnie zestaw bębna jest, że mic 'd up z mic na rozpoczęcie, Werbel, hi-hat i dwa mikrofony narzutów talerze i toms. Jednak podobnie jak w futerał wszystkich aplikacji mic, jest nie reguła to. Dla osiągnięcia niektórych dźwięków, inżynierów preferują dodać szczególne Toma mikrofony lub dalszego pomieszczenie mikrofony do przechwytywania atmosferę. Wielu producentów należy, bęben zestawy mic, które składają się z zasadniczych dochodach. Shure PGDMK6 Drum mikrofon zestawu zawiera trzy mikrofony Werbel/Toma PG56, PG52 kick mic i dwa mikrofony narzutów PG81.

Mic dynamiczne AKG Acoustics D112 jest Ulubione studyjny obsługi wysokociśnieniowych bębna rozpoczęcie i jest również dostępna w Gear4music.com.com

Bęben mikrofon News

Musikmesse 2016: Yamaha uruchomienie trzech nowych DTX elektronicznych zestawów perkusyjnych

Wprowadzenie nowych DTX720K, DTX760K i DTX920K elektronicznych drum Kit z Yamaha.... Więcej »

Roland TD-11KV specjalne wydanie elektroniczne perkusją wprowadzenie

Roland dodała TD-11KV specjalne wydanie elektroniczny zestaw perkusyjny z ich rozległych V-Drums linii.... Więcej »

NAMM 2016: Yamaha prezentuje trzy nowe zestawy DTX perkusja elektroniczna

W 2016 NAMM Yamaha obchodzi jej serii DTX e bęben wprowadzając trzy nowe wspaniałe modele; DTX920k, 760k i 720 k.... Więcej »