Bęben mikrofony

Mikrofony perkusyjne pochodzą w różnych kształtach i rozmiarach, każdy z ich własnych unikalnych cech uchwycić różne części drum Kit. Dynamiczny i mikrofony pojemnościowe są najczęstsze rodzaje używane do przechwytywania perkusja mikrofon.

View All Information

Najpopularniejszych mikrofonów perkusyjnych

Pierwszy 24 produkty Wyświetlono

Dotyczących mikrofonów bębna

Mic'ing do zestawu perkusyjnego może być jednym z najtrudniejszych zadań, które można zmierzyć inżyniera – szczęście, z prawej mikrofonu, zadanie może stać się znacznie łatwiejsze. Tradycyjnie zestaw bębna jest, że mic 'd up z mic na rozpoczęcie, Werbel, hi-hat i dwa mikrofony narzutów talerze i toms. Jednak podobnie jak w futerał wszystkich aplikacji mic, jest nie reguła to. Dla osiągnięcia niektórych dźwięków, inżynierów preferują dodać szczególne Toma mikrofony lub dalszego pomieszczenie mikrofony do przechwytywania atmosferę. Wielu producentów należy, bęben zestawy mic, które składają się z zasadniczych dochodach. Shure PGDMK6 Drum mikrofon zestawu zawiera trzy mikrofony Werbel/Toma PG56, PG52 kick mic i dwa mikrofony narzutów PG81.

Mic dynamiczne AKG Acoustics D112 jest Ulubione studyjny obsługi wysokociśnieniowych bębna rozpoczęcie i jest również dostępna w Gear4music.com.com

Bęben mikrofon News

Roland TD-1KPX V-Drums elektroniczna Drum Kit już w magazynie

Roland Portable TD-1KPX V-Drums elektroniczna Drum Kit pochodzi jak najbardziej ekonomicznie zakresu V bęben, ale z pewnością nie skąpić na jakość... Więcej »

W tygodniu, aby Go aż do Rolanda 'przyszłość na nowo'

Z ponad 30 wersjach planowanych produktów 909 dzień zapowiada się na przełomowe wydarzenie... Więcej »

Darmowe 5-letnia gwarancja na Roland TD - 30K i TD-30KV zestawów perkusyjnych V-Pro

Roland TD - 30K i zestawów perkusyjnych TD-30KV V-Pro teraz przyjść z gratis5-letnia gwarancja ograniczona czasowo oferta (dostępny tylko w Wielkiej Brytanii).... Więcej »