Kontrolerów MIDI

Kontroler MIDI lub MIDI Control powierzchni jest urządzeniem cyfrowym, który przesyła dane MIDI do innych urządzeń, które są zdolne do otrzymania. Najczęściej kontrolera MIDI jest kontrola oprogramowania narzędzia używane na komputerze. Inne zastosowania obejmują kontroli DAW oprogramowania lub urządzeń zewnętrznych, wysyłając komunikaty sterujące MIDI CC. Jest to szczególnie przydatne, gdy Automatyzacja utwory w swoim DAW, lub kontroli regulatorów.

View All Information

Studio MIDI kontrolery

Pierwszy 125 produkty Wyświetlono

Dotyczące kontrolerów MIDI

Wzorów różnią się od tradycyjnych klawiatury formularza, zorientowaną na konsoli kontrolerów - które są często używane do wyzwalania próbek lub odtwarzania oprogramowania komputera bębna – lub tych z pokręteł i suwakowy do użytku podczas mieszaniem bądź skomplikowany sygnałów audio. Niektóre kontrolerów MIDI są nawet stosowania konkretnych takie jak APC40 Akai firmy, które są bezpośrednio zintegrowane oprogramowanie Ableton Live.

Gear4music.com.com podstawowy szereg flagowych modeli takich jak Zero SL i Launchpad Novation firmy.

MIDI kontroler News

Akaiw LPK25 i LPD8 teraz dostępny w obniżonej cenie

Te kontrolery kompaktowy i przenośny są ostatecznym ekspresyjny narzędzie muzyczne, umożliwiając odtwarzanie muzyki tak, jak chcesz, gdzie chcesz.... Więcej »

Kupię M-Audio's kod serii (czarny) dostać darmowy Plugin Suite

Od 1 maja prawo aż do 31 lipca użytkowników istniejących i nowych klientów otrzymywać plug-in pakietu warto maksymalnie 350 zł wraz z ich kodem kontrolera... Więcej »

MUSIKMESSE 2017: Arturia kontroler olejki KeyLab

Najnowsze ogłoszenia z Arturia w tym roku Musikmesse, KeyLab zasadnicze kontroler łączy funkcjonalność ergonomiczne wspaniałe potencjału twórczego.... Więcej »