Kontrolerów MIDI

Kontroler MIDI lub MIDI Control powierzchni jest urządzeniem cyfrowym, który przesyła dane MIDI do innych urządzeń, które są zdolne do otrzymania. Najczęściej kontrolera MIDI jest kontrola oprogramowania narzędzia używane na komputerze. Inne zastosowania obejmują kontroli DAW oprogramowania lub urządzeń zewnętrznych, wysyłając komunikaty sterujące MIDI CC. Jest to szczególnie przydatne, gdy Automatyzacja utwory w swoim DAW, lub kontroli regulatorów.

View All Information

Studio MIDI kontrolery

Pierwszy 131 produkty Wyświetlono

Dotyczące kontrolerów MIDI

Wzorów różnią się od tradycyjnych klawiatury formularza, zorientowaną na konsoli kontrolerów - które są często używane do wyzwalania próbek lub odtwarzania oprogramowania komputera bębna – lub tych z pokręteł i suwakowy do użytku podczas mieszaniem bądź skomplikowany sygnałów audio. Niektóre kontrolerów MIDI są nawet stosowania konkretnych takie jak APC40 Akai firmy, które są bezpośrednio zintegrowane oprogramowanie Ableton Live.

Gear4music.com.com podstawowy szereg flagowych modeli takich jak Zero SL i Launchpad Novation firmy.

MIDI kontroler News

Novalia uruchomić ich Najnowsza Innovation-A DJ kontroler Pizza box

Wykorzystanie najnowszej technologii MIDI, brytyjskiej firmy Novalia przynieść muzyka dla mas z ich nowy DJ kontroler Pizza box.... Więcej »

Numark ujawnić szczegóły ich nowe objawienie gramofon

Numark wykazały szczegóły na ich najnowszy produkt, PT01... Więcej »

Denon Reveal MC7000 DJ kontroler

Denon zniosła oficjalnie pokrywy na ich najnowszy Kontroler DJ.... Więcej »