Kontrolerów MIDI

Kontroler MIDI lub MIDI Control powierzchni jest urządzeniem cyfrowym, który przesyła dane MIDI do innych urządzeń, które są zdolne do otrzymania. Najczęściej kontrolera MIDI jest kontrola oprogramowania narzędzia używane na komputerze. Inne zastosowania obejmują kontroli DAW oprogramowania lub urządzeń zewnętrznych, wysyłając komunikaty sterujące MIDI CC. Jest to szczególnie przydatne, gdy Automatyzacja utwory w swoim DAW, lub kontroli regulatorów.

View All Information

Studio MIDI kontrolery

Pierwszy 132 produkty Wyświetlono

Dotyczące kontrolerów MIDI

Wzorów różnią się od tradycyjnych klawiatury formularza, zorientowaną na konsoli kontrolerów - które są często używane do wyzwalania próbek lub odtwarzania oprogramowania komputera bębna – lub tych z pokręteł i suwakowy do użytku podczas mieszaniem bądź skomplikowany sygnałów audio. Niektóre kontrolerów MIDI są nawet stosowania konkretnych takie jak APC40 Akai firmy, które są bezpośrednio zintegrowane oprogramowanie Ableton Live.

Gear4music.com.com podstawowy szereg flagowych modeli takich jak Zero SL i Launchpad Novation firmy.

MIDI kontroler News

Kup MPD218 i Get Deep House wolna

Oferta promocyjna z Akai działa aż do 31 grudnia pozwala poznać szeroki wachlarz profesjonalnych dźwięków na renomowanych MPD218... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha Native Instruments' Maschine Jam

W tym renomowanych Komplete 11 użytkownicy mogą oczekiwać otwartej wybuchowe kreatywne narzędzie, które sprawia, że moc w rękach... Więcej »

Presonus ogłosić FaderPort 8

FaderPort 8 przynosi nawet więcej wszechstronność i funkcjonalność do fanów oryginalnego FaderPort... Więcej »