Kontrolerów MIDI

Kontroler MIDI lub MIDI Control powierzchni jest urządzeniem cyfrowym, który przesyła dane MIDI do innych urządzeń, które są zdolne do otrzymania. Najczęściej kontrolera MIDI jest kontrola oprogramowania narzędzia używane na komputerze. Inne zastosowania obejmują kontroli DAW oprogramowania lub urządzeń zewnętrznych, wysyłając komunikaty sterujące MIDI CC. Jest to szczególnie przydatne, gdy Automatyzacja utwory w swoim DAW, lub kontroli regulatorów.

View All Information

Studio MIDI kontrolery

Pierwszy 126 produkty Wyświetlono

Dotyczące kontrolerów MIDI

Wzorów różnią się od tradycyjnych klawiatury formularza, zorientowaną na konsoli kontrolerów - które są często używane do wyzwalania próbek lub odtwarzania oprogramowania komputera bębna – lub tych z pokręteł i suwakowy do użytku podczas mieszaniem bądź skomplikowany sygnałów audio. Niektóre kontrolerów MIDI są nawet stosowania konkretnych takie jak APC40 Akai firmy, które są bezpośrednio zintegrowane oprogramowanie Ableton Live.

Gear4music.com.com podstawowy szereg flagowych modeli takich jak Zero SL i Launchpad Novation firmy.

MIDI kontroler News

NAMM 2017: ROLI wprowadzenie na żywo bloku, blok Lightpad i bloku pętli

Zupełnie nowe podejście do tworzenia dźwięków, ROLI zwolnić inny zestaw nowatorskich i innowacyjnych urządzeń do poprawy wrażeń muzycznych... Więcej »

Denon DJ DJ uruchomić #ChangeYourRider w oczekiwaniu na wydanie

Przygotowania do najnowszy dodatek do Denon DJ DJ zakres, Denon wydała teaser, który zawiera ważne wskazówki, co najnowszy produkt może być... Więcej »

Novation ogłosić zmianę koloru do rozpoczęcia Control XL

Zmieniające barwę od jego poprzednich szary gładki czarny, uruchomienie Control wygląd XL's ma zostały ponownie wyobrażał sobie aby go równo z jego klucz uruchomienia i Launchpad odpowiedników.... Więcej »