Gitary elektryczne - Gear4music

Gitary elektryczne zawsze były na czele listy instrumentów muzycznych Gear4music co do poszukiwań, konstrukcji i postępu od czasu powstania Gear4music w roku 2003. Gitary elektryczne marki Gear4music są konstruowane z myślą o muzykach i ich szansie grania na gitarach wysokiej jakości po jak najniższej cenie.

View All Information

Zestawy gitarowe

Pierwszy 54 produkty Wyświetlono

Przystępne cenowo gitary elektryczne

Ceny gitar elektrycznych takich marek jak Gibson Les Paul i Fender siégaj kilku tysięcy funtów, ale ceny gitar elektrycznych dla początkującyh są dostępne od poniżej 572. Jednym z przykładów cenowych jest zestaw gitary Electric-ST ze wzmacniaczem, który oferuje wszystko czego początkujący gitarzysta potrzebuje aby zacząc granie i to wszystko z mniej niż 514.00. W skład zestawu wchodzi: 15-sto watowy wzmacniacz gitarowy z 6.5" głośnikiem, gitara prowadząca, pasek do gitary, wyściełana torba koncertowa, zestaw zapasowych strun, kostka i dwu letnia gwarancja. Gitara sama w sobie ma szyjkę wykonaną z klonu - najczęściej stosowany rodzaj drewna do tego -, który pomaga rozstrunyać wysokie tony gitary ze względu na swoją twardość. Gitara ta jest w stanie wytwarzać szeroką gamę dźwięków dzięki swoim trzem przetwronikom single coil z środkowym przetwornikiem reverse wound, który umożliwia użytkownikowi na eksperymentowanie z graniem różnych rodzajów muzyki.

Inną z naszych wspaniałych gitar dla początkujących jest Electric-GB, która kosztuje poniżej 572! Gitara ta również ma klonową szyjkę, ale oferuje przetworniki humbucker zaprojektowane dla kreowania ciepłych tonów, które generalnie są kojarzone z modelami gitar elektrycznych vintage.

Elektryczna News

Hofner ogłosić Shorty bas w nowe wykończenie

Bas Hofner HCT shorty jest teraz dostępny w białe wykończenie... Więcej »

Music Man gitary Valentine, już wkrótce

Maroon 5 gitarzysta James Valentine ma jego własny podpis gitara dzięki uprzejmości Ernie Ball Music Man.... Więcej »

Fender zagłębić się w In-Ear Monitor terytorium

Światowej sławy gitara producent oferuje pięć nowych modeli w ucho monitora w ich najnowszym przedsięwzięciem.... Więcej »

Kurt Cobain Fender Start z ostateczna Nirwana Tour do licytacji

Kultowego lidera Nirvany gitara szacuje się sprzedać za gdziekolwiek pomiędzy 40.000 dolarów - $100.000 USD na aukcji!... Więcej »