Perkusjonalia

Perkusjonalia w Gear4music to czołowe marki takie jak Pearl, Angel i Meinl wraz z perkusjami dla dzieci marki Nino i naszymi własnymi, niedrogimi instrumentami Gear4music i WHD. Nasz asortyment obejmuje klasyczne instrumenty takie jak Ksylofony, Cowbele Tamburyny, oraz bardziej unikatowe instrumenty jak Djembe i Cajony.

View All Information

Najbardziej popularne instrumenty perkusyjne

O instrumentach perkusyjnych

Instrumenty perkusyjne oznacza więcej niż tylko drum kit - instrument perkusyjny jest każdy obiekt, który produkuje dźwięk skreślony, pobity lub oskrobane. Przekonanie, że takie instrumenty zostały pierwszego w historii świata, którego popularność odporny, biorąc pod uwagę ich uproszczenia.

Specjalizujemy się w zapewnieniu doskonałej wartości świata i Folk instrumentów muzycznych, w tym dużej różnorodności instrumenty perkusyjne, takich jak kachony, djembes i perkusja conga, które unikatowy dźwięk można dodać do utworów muzycznych.

Percussion News

W tygodniu, aby Go aż do Rolanda 'przyszłość na nowo'

Z ponad 30 wersjach planowanych produktów 909 dzień zapowiada się na przełomowe wydarzenie... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha SJC niestandardowe perkusja

Gear4music jest jedynym europejskim dystrybutorem Massachusetts oparte marki SJC niestandardowe perkusja i teraz są hodowli wiele różnych produktów.... Więcej »

Darmowe 5-letnia gwarancja na Roland TD - 30K i TD-30KV zestawów perkusyjnych V-Pro

Roland TD - 30K i zestawów perkusyjnych TD-30KV V-Pro teraz przyjść z gratis5-letnia gwarancja ograniczona czasowo oferta (dostępny tylko w Wielkiej Brytanii).... Więcej »