Perkusjonalia

Perkusjonalia w Gear4music to czołowe marki takie jak Pearl, Angel i Meinl wraz z perkusjami dla dzieci marki Nino i naszymi własnymi, niedrogimi instrumentami Gear4music i WHD. Nasz asortyment obejmuje klasyczne instrumenty takie jak Ksylofony, Cowbele Tamburyny, oraz bardziej unikatowe instrumenty jak Djembe i Cajony.

View All Information

Najbardziej popularne instrumenty perkusyjne

Pierwszy 21 produkty Wyświetlono

O instrumentach perkusyjnych

Instrumenty perkusyjne oznacza więcej niż tylko drum kit - instrument perkusyjny jest każdy obiekt, który produkuje dźwięk skreślony, pobity lub oskrobane. Przekonanie, że takie instrumenty zostały pierwszego w historii świata, którego popularność odporny, biorąc pod uwagę ich uproszczenia.

Specjalizujemy się w zapewnieniu doskonałej wartości świata i Folk instrumentów muzycznych, w tym dużej różnorodności instrumenty perkusyjne, takich jak kachony, djembes i perkusja conga, które unikatowy dźwięk można dodać do utworów muzycznych.

Percussion News

Ruach muzyka wprowadzić ponownie uwiedzony zakres do Gear4music

Z szeroką gamą instrumentów, które obejmują różne części widma perkusyjnych Ruach podnieść poprzeczkę i ustawić siebie jako przemysł nowy standard.... Więcej »

Roland TD-1KPX V-Drums elektroniczna Drum Kit już w magazynie

Roland Portable TD-1KPX V-Drums elektroniczna Drum Kit pochodzi jak najbardziej ekonomicznie zakresu V bęben, ale z pewnością nie skąpić na jakość... Więcej »

W tygodniu, aby Go aż do Rolanda 'przyszłość na nowo'

Z ponad 30 wersjach planowanych produktów 909 dzień zapowiada się na przełomowe wydarzenie... Więcej »