Instrumenty perkusyjne

Instrumenty perkusyjne w Gear4music zadomawia wybitne marki takie jak Pearl, Angel i Meinl wraz z perkusjami dla dzieci marki Nino i naszymi własnymi dostępnymi cenowo instrumentami Gear4music i WHD. Nasz asortyment obejmuje klasyczne instrumenty takie jak Ksylofony, Cowbele bębenki baskijskie, oraz bardziej unikatowe instrumenty jak djembe i kachon.

View All Information

Najbardziej popularne instrumenty perkusyjne

O instrumentach perkusyjnych

Instrumenty perkusyjne oznacza więcej niż tylko drum kit - instrument perkusyjny jest każdy obiekt, który produkuje dźwięk skreślony, pobity lub oskrobane. Przekonanie, że takie instrumenty zostały pierwszego w historii świata, którego popularność odporny, biorąc pod uwagę ich uproszczenia.

Specjalizujemy się w zapewnieniu doskonałej wartości świata i Folk instrumentów muzycznych, w tym dużej różnorodności instrumenty perkusyjne, takich jak kachony, djembes i perkusja conga, które unikatowy dźwięk można dodać do utworów muzycznych.

Percussion News

Darmowe 5-letnia gwarancja na Roland TD - 30K i TD-30KV zestawów perkusyjnych V-Pro

Roland TD - 30K i zestawów perkusyjnych TD-30KV V-Pro teraz przyjść z gratis5-letnia gwarancja ograniczona czasowo oferta (dostępny tylko w Wielkiej Brytanii).... Więcej »

Musikmesse 2016: Yamaha uruchomienie trzech nowych DTX elektronicznych zestawów perkusyjnych

Wprowadzenie nowych DTX720K, DTX760K i DTX920K elektronicznych drum Kit z Yamaha.... Więcej »

Roland TD-11KV specjalne wydanie elektroniczne perkusją wprowadzenie

Roland dodała TD-11KV specjalne wydanie elektroniczny zestaw perkusyjny z ich rozległych V-Drums linii.... Więcej »