Wzmacniaczy Marshalla gitara

Gear4Music.com

Marshall wzmacniaczy gitarowych zostały wykorzystane w strunyu dziesięcioleci przez niektóre z największych gitarzystów w branży muzycznej od Jimi Hendrix, Yngwie Malmsteen do Graham Coxon z Blur i Nathan Connolly Snow Patrol. View All Information

Najbardziej popularne Marshall amp

Pierwszy 15 produkty Wyświetlono

Marshall amp

Założona w 1962 roku, Marshall Amplification rozpoczął się po Jim Marshall słyszał gitarzystów w jego sklepie, omawiając cechy, których szukali w wzmacniacz, cechy, które nie mogli znaleźć gdzie indziej, w tym czasie.

On podjął decyzję, aby rozpocząć tworzenie własnej wzmacniaczy jako tańsza alternatywa dla amerykańskich wzmacniaczy, które on był obsady w czasie i JTM45 nasienny urodził.

Zakresie Marshall Amp w Gear4music.com obejmuje szeroką gamę wzmacniaczy Marshalla, kolumn głośnikowych, i głowice, wzmacniaczy combo, praktyki wzmacniaczy, Przełaczniki nożne i wzmacniacz pakiety dla najlepszej możliwej wartości.

Marshall Amp News

Vox zapowiada Ltd. Ed. 60 rocznica ręka przewodowej wzmacniacze

Z okazji ich bogatej historii VOX wprowadza na rynek AC30HW60 i AC15HW60. Zaprojektowany, aby naśladować klasyki, VOX Dodaj impuls do powiedzenie 'stary jest złota'... Więcej »

Teraz Pończocha Fender Custom Shop Custom Shop Strats Eric Clapton Signature

Najlepsze dni minionych Eric Clapton podpis Start wyraża classic Fender osobowości, wypełniony przez szereg dziwnych nowoczesne ciekawostki.... Więcej »

Music Man wydania nowego Cutlass gitara z HSS przetworniki

Opierając się na sukcesie swoich wpisów Cutlass, Music Man wziąć wypróbowane i przetestowane Ulubione i uczynić go bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek z dodatkowym pickup.... Więcej »