Głośniki PA

Gear4Music.com

Głośników PA są kluczowym elementem wszelkich żywych dźwięku zapewnia niezawodne nagłośnienie i reprodukcji podczas koncertów, imprez i prezentacji. Nowoczesne głośniki PA różnią się znacznie w ich konstrukcji, z szerokiej gamy różnych modeli produkowanych dla różnych aplikacji, miejscach i użytkowników. View All Information

Najbardziej popularne głośniki żyć

Informacje dotyczące techniki satelitarej głośników PA

Głośników PA są podstawowe części wszelkie żywe miejsce. Pomagają one publiczność słuchać swoich ulubionych zespołów, artystów, publicznych głośniki i więcej. Szeroki wybór głośników PA z niektóre z największych marek, takich jak Yamaha, Behringer, Mackie, QTX QSC i wiele więcej, w tym Gear4music w Subzero PA które oferują super wartość dla pieniędzy.

Mackie Thump jest jednym z najbardziej popularnych wyborów dla głośników PA w zakresie dostępnych na Gear4music.com ze względu na swoją mobilność i łatwe w obsłudze funkcje.

QSC zakres jest Gear4music ekskluzywne marki i tylko mogą być ufundowaćtutaj.

PA Speakers News

QSC wprowadzić ich nowej generacji głośniki serii K.2

Opierając się na poprzednich sucssesses, QSC's K.2 zakres utorować drogę do przodu w sferze technologii głośnika, rzucając kilka innowacyjnych funkcji, w mix... Więcej »

QSC TouchMix cyfrowy mikser i K głośniki serii wyposażone są w świecie rekord na Mt Everest

QSC PA systemu tkliwy w łamanie rekord świata koncert na Mount Everest.... Więcej »

NAMM 2016: PreSonus odsłonić trzy nowe produkty

Przedstawiamy nowy ULT PA głośnik zakres, Studio 192 Mobile USB interfejs oraz Studiolive AVB Mix systemów.... Więcej »