Oprogramowanie audio edycji

Oprogramowanie do edycji audio można w wielu dziedzinach, począwszy od muzyki Mastering, Audio wizualnych i ADR. Pakiety audio edycji wyposażone są w rożne funkcje poczynając od przydatne narzędzia do przycinania i edycji plikow audio, apartamenty kreatywnych efektow do obrobki dźwięku i mieszanie.

View All Information

Oprogramowanie audio edycji

Pierwszy 39 produkty Wyświetlono

Informacje o programach do edycji

Oprogramowanie do edycji dźwięku jest terminem używanym do opisania programy komputerowe wizualizacje post-produkcji dźwięku cyfrowego lub edycji audio segmentow. Proces ten polega na tworzeniu finalne lub edytować ścieżki, na to należy głowny nośnik gotowy. Ten proces może obejmować edycji zanika, normalizacja głośności i odbijając toru na jego ostateczny format. Narzędzia takie jak Steinberg Wavelab jest standardem i oferuje wszystkie funkcje, ktorych może potrzebować inżynier masteringu. Niektore programy do edycji Audio można rownież przetwarzanie i edycja probek.

Gear4music pień szerokiej gamy oprogramowania audio z najlepszych tworcow takich jak Steinberg, Cakewalk i Sony.

Edycja audio & Mastering News

Softube ogłaszamy najnowszy Plug-in Bundle, ' Tom 1'

Z 16 presetów do dyspozycji użytkowników, Tom 1 oferuje niewiarygodną wartość dla pieniędzy dla dynamicznych premium dźwięki... Więcej »

Toontrack oferuje 25% zniżki na EZmix 2 dla nowych i obecnych użytkowników

Przez cały październik można kupić Toontrack w EZmix 2 mieszanie oprogramowania i EZmix Preset Pack Bundle do 25% mniej.... Więcej »

11 Tworzenie muzyki aplikacje, które powinieneś wypróbować

Możemy spojrzeć na 11 aplikacji, może chcesz spróbować...... Więcej »