Gitara elektryczna Gibson

Gear4Music.com

Gitara elektryczna Gibson pochodzą długą drogę, ponieważ przedsiębiorstwo zostało założone ponad 100 lat temu. Gibson odpowiada za nadanie guitar world, niektóre z najbardziej charakterystycznych gitara wzorów i dźwięki - przede wszystkim Gibson Les Paul i SG modeli. View All Information

Najpopularniejsze gitary Gibson

Pierwszy 17 produkty Wyświetlono

Gibson gitara o użytkowniku

Gibson gitary zostały wybrane przez niektóre światów najbardziej rozpoznawalne muzyków, włączając w to wiele gitarzystów górnej takich jak Angus Young, Eddie Van Halen, ukośnik, Kirk Hammett i Dave Grohl. Obejmujących z Jazz metali ciężkich i wszystkie gatunki pomiędzy, dźwięk Gibson określiła niezliczonych pasm i sceny, ery muzyki.

Les Paul, SG, Flying V i Explorer stały klasyki konstrukcji gitara, każdy znany za swoje głębokie, ciepłe, pełne dźwięku i niepowtarzalny atrakcyjność zespołowych.

W ostatnich latach, wprowadzenie Gibson Robot dostrajania technologii, Chameleon tonu i HEX pickups wykazały że są nie tylko spółka z prestiżowych historia, ale także, przedsiębiorstwo spoglądają w przód.

Gibson gitara News

Gibson Zwolnij zegarek Pricier niż Standard gitary Les Paul

Dzięki współpracy z producentem zegarka, Raymond Weil Gibson's 'Freelancer' oglądać pary ekstrawagancji i muzykalny wygląd i oszałamiającą wyniki... Więcej »

NAMM 2017: Gibson 2017 tradycyjnych, wysokiej wydajności, Seria S

Ujawniając ich nową gamę przystępnej serii S, Gibson danie brud na ich linii 2017 tym serii tradycyjnych, wysokiej wydajności serii i więcej.... Więcej »

Gear4music będzie obsady Gibson 2017 zakres

Przynosząc dynamicznej splash kolor, Wariacje na klasycznych modeli i niezrównany dźwięk, Gear4music są dumni, aby zaopatrzyć w zakresie Gibson 2017.... Więcej »