Elektroniczne zestawy perkusyjne

Elektroniczne zestawy perkusyjne są jednymi z najbardziej popularnych instrumentów w Gear4music. Perkusje elektroniczne są kompaktowe i mogą być używane ze słuchawkami zapewniając cichszą alternatywę dla perkusistów praktykujących w domu.

View All Information

Najpopularniejsze zestawy

Pierwszy 18 produkty Wyświetlono

Informacje o perkusjach elektronicznych

Elektroniczne zestawy perkusyjne są realistyczną alternatywą dla perkusji akustycznych, oferując użytkownikom elastyczność, kontrolę i regulowany poziom głośności. Zestawy elektroniczne pozwalają na przypisywanie różnorodnych dźwięków do dowolnych padów pozwalając perkusistom na niemal nieograniczone możliwości.

Zalety perkusji elektronicznych

Nowoczesne perkusje elektroniczne posiadają kilka zalet w porównaniu z konwencjonalnymi zestawami akustycznymi:

  • Głośność perkusji elektronicznych może być regulowana wedle Twoich upodobań. Z podłączonymi słuchawkami, nikt nie będzie w stanie usłyszeć jak ćwiczysz. Z tego względu zestawy elektroniczne są przydatne dla osób, które mieszkają w pobliżu innych ludzi, lub dla profesjonalistów, którzy wymagają perfekcyjnego monitorowania na słuchawkach.

  • Całe zestawy elektoniczne zajmują mniej miejsca niż konwencjonalne perkusje i jeżeli jest to konieczne, mogą być spakowane. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób z małą ilością miejsca w domu lub podróżującego muzyka.

  • Większość zestawów elektronicznych daje możliwość do grania z wbudowanymi piosenkami i metronomami.

  • Ma kontrolę nad z bębna zestaw brzmienia, co ułatwia grać w różnych stylów z tylko jeden zestaw. Niektóre zestawy elektroniczne pozwalają nawet można edytować dźwięków lub przekazać własne!

  • Niektóre zestawy elektroniczne bębna mają bardzo realne akustyczna bębna dźwięki. To zależy od budżetu jednak jako zestawy droższe mają bardziej realistyczny dźwięki.

Bęben News

Roland TD-1KPX V-Drums elektroniczna Drum Kit już w magazynie

Roland Portable TD-1KPX V-Drums elektroniczna Drum Kit pochodzi jak najbardziej ekonomicznie zakresu V bęben, ale z pewnością nie skąpić na jakość... Więcej »

W tygodniu, aby Go aż do Rolanda 'przyszłość na nowo'

Z ponad 30 wersjach planowanych produktów 909 dzień zapowiada się na przełomowe wydarzenie... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha SJC niestandardowe perkusja

Gear4music jest jedynym europejskim dystrybutorem Massachusetts oparte marki SJC niestandardowe perkusja i teraz są hodowli wiele różnych produktów.... Więcej »

Darmowe 5-letnia gwarancja na Roland TD - 30K i TD-30KV zestawów perkusyjnych V-Pro

Roland TD - 30K i zestawów perkusyjnych TD-30KV V-Pro teraz przyjść z gratis5-letnia gwarancja ograniczona czasowo oferta (dostępny tylko w Wielkiej Brytanii).... Więcej »

Musikmesse 2016: Yamaha uruchomienie trzech nowych DTX elektronicznych zestawów perkusyjnych

Wprowadzenie nowych DTX720K, DTX760K i DTX920K elektronicznych drum Kit z Yamaha.... Więcej »

Roland TD-11KV specjalne wydanie elektroniczne perkusją wprowadzenie

Roland dodała TD-11KV specjalne wydanie elektroniczny zestaw perkusyjny z ich rozległych V-Drums linii.... Więcej »