Elektroniczne zestawy perkusyjne

Zestawy elektronicznej perkusji są jednym z najpopularniejszych instrumentów na Gear4music. Elekroniczne bębny są kompaktowe i można na nich grać ze słuchawkami zapewniając bardziej cichą alternatywę dla perkusistów ćwiczących w domu.

View All Information

Najpopularniejsze zestawy

Informacje o elektronicznych perkusjach

Electric bębna zestawy są realistyczną alternatywę do perkusja akustyczna, dające użytkownikom elastyczność, kontroli i zmiennej poziom głośności. Zestawy elektroniczne pozwalają różnych dźwięki ma być przypisany do każdej danej konsola podając perkusistów niemal nieograniczone możliwości dla wielu różnych bębna dźwięków.

Zalety elektryczna Drum Kit

Zestaw nowoczesny bębna elektronicznej ma kilka zalet nad konwencjonalnych zestaw akustyczne:

  • Zestawu perkusyjnego elektryczne i cymbały, dają hałasu za dużo lub za mało, jak chcesz je. Dodatkowo słuchawki nie będą mieć możliwość hear you praktyki. Dzięki temu te zestawy elektryczne bębna przydatne dla osób, które na żywo w pobliżu innych, lub dla profesjonalistów chcą mieć dokładne słuchawki monitorowania może zapewnić.

  • Zestawów pełną elektryczne bębna zajmują mniej miejsca niż konwencjonalne kit i mogą być pakowane w dół, jeżeli jest to konieczne. Jest to doskonały dla osób o miejsca w domu lub muzyk gigging.

  • Większość elektronicznych bębna zestawy zostały utworzone w grze wzdłuż piosenek i metronomes, co oznacza, że masz zacząć, gdy dojdzie do wykonywania.

  • Ma kontrolę nad z bębna zestaw brzmienia, co ułatwia grać w różnych stylów z tylko jeden zestaw. Niektóre zestawy elektroniczne pozwalają nawet można edytować dźwięków lub przekazać własne!

  • Niektóre zestawy elektroniczne bębna mają bardzo realne akustyczna bębna dźwięki. To zależy od budżetu jednak jako zestawy droższe mają bardziej realistyczny dźwięki.

Bęben News

Darmowe 5-letnia gwarancja na Roland TD - 30K i TD-30KV zestawów perkusyjnych V-Pro

Roland TD - 30K i zestawów perkusyjnych TD-30KV V-Pro teraz przyjść z gratis5-letnia gwarancja ograniczona czasowo oferta (dostępny tylko w Wielkiej Brytanii).... Więcej »

Musikmesse 2016: Yamaha uruchomienie trzech nowych DTX elektronicznych zestawów perkusyjnych

Wprowadzenie nowych DTX720K, DTX760K i DTX920K elektronicznych drum Kit z Yamaha.... Więcej »

Roland TD-11KV specjalne wydanie elektroniczne perkusją wprowadzenie

Roland dodała TD-11KV specjalne wydanie elektroniczny zestaw perkusyjny z ich rozległych V-Drums linii.... Więcej »

NAMM 2016: Zestawów perkusyjnych elektroniczna Alesis Forge i polecenia

Alesis, wiodący producent na świecie instrumenty elektroniczne i komponentów do dziś muzyk, ma odsłaniać dwa nowe zestawy 8-częściowy bębna, Forge i polecenia.... Więcej »

NAMM 2016: Yamaha prezentuje trzy nowe zestawy DTX perkusja elektroniczna

W 2016 NAMM Yamaha obchodzi jej serii DTX e bęben wprowadzając trzy nowe wspaniałe modele; DTX920k, 760k i 720 k.... Więcej »

NAMM 2016: Alesis Strike Pro i Strike Zone zestawów perkusyjnych elektroniczne

Alesis zacieranie wcześniej stworzone pojęcia elektronicznej perkusji z niesamowite nowe zestawy strajku.... Więcej »