Gitara basowa Fender

Gear4Music.com

Nazwa Fender jest synonimem wszystkie rzeczy rock'n' rolla, posiadające produkowane ikoniczna gitara basowa od dziesięcioleci. Marki Fender Precision Bass i Jazz Bass są znane na całym świecie i grał przez muzyków, obejmujących wszystkie gatunki muzyki. View All Information

Fender gitara basowa Bestsellery

Pierwszy 5 produkty Wyświetlono

O gitara basowa Fender

Fender basy są znane jako instrumenty, które rozpoczęły rewolucji rocka. Fender gitara basowa został grał przez dziesięciolecia przez basistów w niektórych z największych zespołów na świecie, takich jak Sting The Police, Duff McKagen G'n'R, a Mike Dirnt Greenday.

W Gear4music Oferujemy Państwu największy wybór jeśli chodzi o Fender gitara basowa, dlatego oferujemy basy z Fender Jazz do Fender precyzji i wszystko w pomiędzy.

News gitara basowa Fender

Fender ogłosić ich pierwsze przepisy na palisander

Po osiągnięciu porozumienia CITES w ubiegłym roku Fender ogłosił, że ich zakres gitara i bas Elite będzie podlega ścisłym regulacjom prawnym i zastąpienie woods.... Więcej »

Nowe Fender Mustang pierwszy kiedykolwiek Wi-Fi zgodne wzmacniacz

Wykorzystując wireless technologii, aby pomóc graczowi osiągnąć bezproblemowe odtwarzanie, Nowa seria Mustang są pierwszym krokiem do brave new world wzmacniacze.... Więcej »

Fender's dostrojenia aplikacji już dostępna dla urządzeń z systemem Android

Uruchomienie intuicyjna aplikacja w zeszłym roku, to jest już dostępne dla tych, którzy nie posiadają urządzenia z systemem iOS, Dokonywanie precyzyjnie dostrajania uniwersalny... Więcej »