Gitary Ibanez

Gear4Music.com

Gitara elektryczna Ibanez były w czołówce technologii gitara od 1950 roku. W tym czasie 1980, przychodził, a wraz z nadejściem wirtuozów gitary jak Joe Satriani i Steve Vai, Paul Gilbert, Ibanez przyszedł w czołówce nowoczesnych gitarze, budynek, wytrzymała, szybkie odtwarzanie gitara elektryczna jak renomowanych Serii RG, do użytku przez niektóre z najbardziej płodnych graczy na świecie w tym czasie. Obok słynnego serii S, z serii RG stał się przejdź do instrumentu dla rock i metal graczy na całym świecie. View All Information

Najbardziej popularne gitara elektryczna Ibanez

Pierwszy 16 produkty Wyświetlono

O Ibanez elektryczna

Chociaż gitary Ibanez zostały dokonane od 1908 roku, to nie było aż do końca lat 80-tych które zaczęli tworzyć tożsamości dla siebie kiedy artystów, takich jak Steve Vai a Frank Zappa zaczął za pomocą swoich instrumentów.

Termin "Superstrat" jest często związane z Ibanez i opisuje gitara start styl, który jest modyfikowany do szybkiego grania. Szczególnie związane z metali ciężkich i "rozdrabnianie" gitarzystów, te gitary funkcji szczupły profil szyje, wzrost liczby progów i ostre rogi.

Gitara Ibanez News

Ibanez wydania 3 nowe gitary z okazji 25-lecia Steve Vai pasja i Warfare

Trzy, siedem Strunowe są ustawione na hit sklepów w wkrótce w hołdzie Steve Vai promującej album, pasja i Warfare... Więcej »

Ibanez wydania nowego S serii, 6,7 i 8 strunyów i żelaza etykieta FR gitary

Ibanez naprawdę odpowiedział na rynku metal gitara z ich najnowszej oferty.... Więcej »

Lato 2016 NAMM: Nowe Ibanez Artwood Vintage Thermo wieku gitary akustycznej

Ibanez dodano sześć nowych gitar do ich szeroką gamę akustyczne gitary.... Więcej »