Gitary Ibanez

Gear4Music.com

Gitara elektryczna Ibanez to klasyk wśród fanów metalu i rocka. Jako jeden z największych dealerów Ibanez w Wielkiej Brytanii mamy czas setki gitary Ibanez, w tym popularne GRG170DX, RG350DX, GRGR121EX i Prestige RG1570. View All Information

Najbardziej popularne gitara elektryczna Ibanez

Pierwszy 15 produkty Wyświetlono

O Ibanez elektryczna

Chociaż gitary Ibanez zostały dokonane od 1908 roku, to nie było aż do końca lat 80-tych które zaczęli tworzyć tożsamości dla siebie kiedy artystów, takich jak Steve Vai a Frank Zappa zaczął za pomocą swoich instrumentów.

Termin "Superstrat" jest często związane z Ibanez i opisuje gitara start styl, który jest modyfikowany do szybkiego grania. Szczególnie związane z metali ciężkich i "rozdrabnianie" gitarzystów, te gitary funkcji szczupły profil szyje, wzrost liczby progów i ostre rogi.

Gitara Ibanez News

NAMM 2016: Ibanez ogłosić nowy surrealistyczne niebieski serii RG, podpis na obrzeżach gitara i Mini gitara pedały

Gitary Ibanez podniósł wieko na nowe RGDIX7MPB-SBB - surrealistyczne wybuchu niebieski, Jake Bowen podpis JBM20 (na obrzeżach) oraz analogowe Ibanez Delay Mini, Mini chór i Super Metal Mini.... Więcej »

NAMM 2015: Gitara elektryczna Ibanez 2015

Ibanez ogłosił ich nowy zakres elektryczne gitary do 2015 roku. Oto nasze wybrać najlepsze.... Więcej »

Ibanez Team się z Korg Kaoss Pad RG gitary i basy SR

Ibanez stworzyli RGKP6 gitara i bas SRKP4 z specjalny Schowek na Korg mini kaoss pad 2S, pozwala eksperymentować z muzycznej tożsamości.... Więcej »