Gitary Ibanez

Gear4Music.com

Gitara elektryczna Ibanez były w czołówce technologii gitara od 1950 roku. W tym czasie 1980, przychodził, a wraz z nadejściem wirtuozów gitary jak Joe Satriani i Steve Vai, Paul Gilbert, Ibanez przyszedł w czołówce nowoczesnych gitarze, budynek, wytrzymała, szybkie odtwarzanie gitara elektryczna jak renomowanych Serii RG, do użytku przez niektóre z najbardziej płodnych graczy na świecie w tym czasie. Obok słynnego serii S, z serii RG stał się przejdź do instrumentu dla rock i metal graczy na całym świecie. View All Information

Najbardziej popularne gitara elektryczna Ibanez

Pierwszy 17 produkty Wyświetlono

O Ibanez elektryczna

Chociaż gitary Ibanez zostały dokonane od 1908 roku, to nie było aż do końca lat 80-tych które zaczęli tworzyć tożsamości dla siebie kiedy artystów, takich jak Steve Vai a Frank Zappa zaczął za pomocą swoich instrumentów.

Termin "Superstrat" jest często związane z Ibanez i opisuje gitara start styl, który jest modyfikowany do szybkiego grania. Szczególnie związane z metali ciężkich i "rozdrabnianie" gitarzystów, te gitary funkcji szczupły profil szyje, wzrost liczby progów i ostre rogi.

Gitara Ibanez News

Lato 2016 NAMM: Nowe Ibanez Artwood Vintage Thermo wieku gitary akustycznej

Ibanez dodano sześć nowych gitar do ich szeroką gamę akustyczne gitary.... Więcej »

NAMM 2016: Ibanez ogłosić nowy surrealistyczne niebieski serii RG, podpis na obrzeżach gitara i Mini gitara pedały

Gitary Ibanez podniósł wieko na nowe RGDIX7MPB-SBB - surrealistyczne wybuchu niebieski, Jake Bowen podpis JBM20 (na obrzeżach) oraz analogowe Ibanez Delay Mini, Mini chór i Super Metal Mini.... Więcej »

NAMM 2015: Gitara elektryczna Ibanez 2015

Ibanez ogłosił ich nowy zakres elektryczne gitary do 2015 roku. Oto nasze wybrać najlepsze.... Więcej »