Interfejsy FireWire

Firewire interfejsów zostały wykorzystane przez specjalistów od lat. Popularny ze względu na ich wysoką przepustowość ze zwiększonej wydajności i stabilności, a także szybkość transmisji do gładsza niż w futerał innych połączeń, Firewire interfejsy wyeliminować niechciane 'pop' lub 'klika'. Kolejną wielką zaletą Firewire interfejsów jest to, że pozwalają one zestaw łańcuchowego z wielu jednostek dla dodatkowych wejść i wyjść.

View All Information

Najbardziej popularne interfejsy Firewire

Pierwszy 6 produkty Wyświetlono

Informacje o interfejsach Firewire

Firewire interfejsów starają się trzy formy; jako miksera jednostki pulpitu lub 19 "do stojaka instalację jednostek. Projectmix M-Audio łączy interfejs Firewire z mikserem. Połączenie Firewire umożliwia przesyłanie strumieniowe kanał wprowadzania na swoje własne założeniami oprogramowanie DAW. Focusrite Saffire Pro 24 to popularna jednostka pulpitu i jest idealnym rozwiązaniem dla osób w ruchu. MOTU 8Pre jest 19 "w stojaku interfejs, który oferuje wejść do 16.

Interfejs FireWire News

Behringer uruchamia interfejsy zakres USB

Firma ujawniła, UM2, UM22, UMC202 i UMC204.... Więcej »

NAMM 2013: Orange uaktualnić OPC

Wzmocnienie Orange ogłosił ich najnowszy produkt na targach NAMM 2013, nowej generacji 3 Orange komputer osobisty.... Więcej »

NAMM 2013: Steinberg ogłosić nowy interfejs Audio USB UR-22

NAMM 2013: Steinberg ogłosić rozpoczęcie nowego UR-22 USB 2.0 Audio i MIDI interfejs... Więcej »